Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincsenek mensis gorcseim...

Ha nincsenek mensis gorcseim es mar kesik, az utalhat terhessegre?

Figyelt kérdés
Nekem percre pontosan szokott jonni,es most mensis gorcseim sincsenek pedig elotte ket nappal mar szokott lenni,egy napja kesik,tunetem csak annyi h sokszor kell pisilnem,az este csinaltam tesztet,nega lett de lehet h azert mert sok colat meg sok vizet ittam,es surun jartam a wcre,es ha holnapig nem jon meg csinalok reggel egy masikat,csak kivancsi vagyok h volt e mar igy vki,mert mindemhol azt olvastam h nekik volt olyan mindjart megjon erzesuk,ja es meg annyi h feszulo es puffadsag erzest erzek a es kicsit kemenyebb a hasam.

#menstruáció #késés #negatív #puffadtság #suru pisiles #kemeny alhas.
2013. szept. 11. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

semmilyen tünetem nincs!

Se mellfájdalom, se hányinger, se has szúrkálás, mindjárt megjön érzés stb

2013. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
es terhes vagy?koszonom gyors valaszod.
2013. szept. 11. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, amúgy nem írtam volna :)
2013. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Nekem volt menzesz szerű görcsöm a nem várt előtt pár nappal már, fájtak a mellbimbóim is, de a kórházban feküdtem egy olyan csajjal, aki csak jó pár hetesen tudta meg, hogy terhes, mert semmilyen tünete nem volt, ráadásul picit vérzett is minden hónapban. Nálam egy nap késés után már pozitív lett a teszt, de szintén ismerek olyan kismamát, akinek csak 4-5 nap késésre mutatta ki a 10-es teszt is a terhességet. Remélem sikerült! Holnap reggel az első vizeletből végezd el a 10-es tesztet!
2013. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen h valaszoltatok,remelem ha tenleg terhes vagyok,akkor pozitiv lessz reggel a teszt,mert dohanyzok meg kavezok is,es szeretnem minel hamarabb abba hagyni es ami furcsa h nem vagyok rosszul tolluk,vagy nem mindenkinek igy van,esetleg kozuletek vki?
2013. szept. 11. 13:32
 7/11 Nitókrisz ***** válasza:
Ha tesztelsz holnap ird meg mi volt, kivancsi vagyok :) Nekem is kesik, ma kellett volna jonnie, de semmi jel.
2013. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem es negativ lett,de ugysem tervezett baba lett volna,de azert nagyon orultunk volna neki,de jobb is ez igy,mert barban dolgozok es telen nagy fust van es meg nincs egy evem,de a szivem melyen mart kezdtem orulni,na de mindegy mire lesz egy evem mar jo ido lessz es nagy fust sem lessz ideben,es szivbol kivanom h pozitivat tesztelj. :)
2013. szept. 12. 06:53
 9/11 Nitókrisz ***** válasza:
Koszonom! A babak tudjak mikor van itt az o idejuk :) biztos igy kellett lennie. Nalam meg mindig semmi hir.
2013. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nitókrisz ***** válasza:
Elozo vagyok, helyesbitek: elkezdett fajni a hasam alja es rossz a kozerzetem :/
2013. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!