Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Klinol hüvelytablettát használ...

Klinol hüvelytablettát használok hétfő óta, ha pár napon belül kiderül, hogy terhes vagyok, lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Okozhat vetélést esetleg? 1 év 9 hónapja szeretnénk babát,februárban volt egy vetélésem,és kb. ma kellene megjönnie! Nem biztos,hogy terhes vagyok,de nincs kizárva!
2013. szept. 11. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Klion tablettára gondolsz, akkor semmi baj nem lesz. Terhes vagyok és én is használtam. Remélem sikerül a baba! :)
2013. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sima tabletta,hanem hüvelytabletta,és az van a tájékoztatón,hogy a terhesség első 3 hónapjában nem alkalmazható! Ezért ijedtem meg!
2013. szept. 11. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok a korábbi válaszoló.

Az lehet, mert én már második trimeszterben kaptam. Első trimeszterben canesten hüvelytablettát használtam, meg Pimafucin kúpot, de nem esett le eddig, hogy miért. Bocsi akkor, hogy nem tudtam segíteni :( Nem tudod esetleg felhívni a nődokit, aki kiírta neked? Laikus véleményem az, hogy ilyenkor még semmi nem árt annak a kis petezsáknak, még a cigi és alkohol sem, mert nem vagytok olyan mértékben összekötve. A Klion hatóanyaga sem szívódik fel úgy tudom, de ha fel is szívódik valamennyi még a kicsinek biztos, hogy nem ártana. Esetleg, ha a dokit nem tudod elérni, menjél be egy patikába. Ott is tudnak segíteni. Nálunk legalábbis nagyon tájékozott a gyógyszerész.

2013. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!