Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS, IR-esek! A kezelés...

PCOS, IR-esek! A kezelés kezdetétől számítva mennyi időn belül jött össze a baba? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
10hónap, de csak azért mert akkor mentünk lombikra, valszeg már fél év után is sikerült volna.
2013. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 hónap. Ennyi volt a lombik várólista, de a doki szerint nekem kellett is ennyi idő
2013. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap merckformin és diéta PCO+IR miatt, ezalatt 4 hónap bromocriptin hipofízis adenoma+magas prolaktin miatt, és a férjemnek 1 hónap fer14, alacsony spermiumszám miatt.


Tehát összesen 6. hónapban, a 4. peteérést mutató ciklusban sikerült a kicsi. (összesen 2,5 évet vártunk rá, félrediagnosztizálások, várni kellett..stb..)


Úgyhogy én vagyok az élő példa, csodák léteznek. pedig én már lombikra készültem.

2013. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyógyi+diéta (-27kg 5hó alatt) után 9 hónappal természetes úton.

27hkm

2013. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek IR terhelélses vizsgálatra, PCOS-m van, januártól dolgozunk a babán. Nagyon örülök ezeknek a sikersztoriknak, remélem én is hamarosan jó hírrel szolgálhatok. Gratulálok lányok, a sorstársaimnak kitartást és sok sikert kívánok!
2013. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!