Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok ihatnak palástfű teát...

PCOS-ok ihatnak palástfű teát ciklus második felében, ezzel segítve a beágyazódást?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem használtak a különböző teák. Többet érsz, ha a 3-as kezelést csinálod szerintem.
2013. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tornázni tornázok és diétázom is, már 6 kg lement és a ciklusaim rendeződnek, de gyógyszert nem kaptam, mert a doki (nőgyógyász) szerint nem indokolt mert jók az értékeim
2013. szept. 13. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a nőgyógyász értékelésével nagyon vigyázz. Hogy a cukor és inzulinértékekkel, valamint egyéb hormonokkal mi a helyzet, annak megállapítása inkább endokrinológus feladata. Milyen vizsgálatokra csináltatott és milyen eredmények születtek? Cukor és inzulin terhelés volt? Fsh-Lh arány 3. napon?
2013. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt cukor és inzulin terhelés, de csak 2 pontos, nem mondott rá semmit, de itt neten néztem utána,hogy az sem jó ha a terhelt cukor az éhgyomri alatt van és nekem bőven alatta lett, szóval most készülök bejelentkezni endo dokihoz, kíváncsi leszek mikor kapok időpontot. Bár nem vagyok orvos de szerintem a tesztoszteronom is magas lett, bár norm. tartományon belül, 2,08 nmol. FSH: 4,7 LH: 4,60 TSH: 1,029
2013. szept. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!