Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-11-én meg volt az inszemáci...

10-11-én meg volt az inszemáció! Most nagy dilemma előtt állok! A beavatkozás után csináltatok itthon valamit? Főzés, pakolászás? Vagy csak pihentetek?

Figyelt kérdés
nem tudom mi legyen! senki nem csinálja meg helyettem így rám marad minden!vagy itt nem kell annyira vigyázni? mert a lombiknál tudom kell vigyázni!

2013. szept. 13. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármit is elhagyni? Élj ugyasúgy, mint máskor, ha meg akar tapadni, akkor így is megtapad, ha meg nem életképes, akkor akármit csinálsz is, nem lesz belöle semmi.
2013. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy írtál!

hát igen én is valahogy így gondoltam! de nekem ez volt az első inszem! és nagyon félek nehogy az én hibámból ne sikerüljön!meg hát nem is a tüszőkkel volt baj hanem a méhnyálkahártyával! 9-én volt a nyálkahártya 6,3mm és 10-én volt az első inszem másnap a második!!! nem tudom elég vastag lett-e a baba fogadására ha egyáltalán meg bírt foganni!

2013. szept. 13. 12:35
 3/20 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kell pihenni, másnaptól élhetsz úgy, mint előtte. Nem tudom van-e összefüggés, mindenesetre nekünk az sikerült, ami után 1 hetet pihentem. Az volt a 3. inszeminációnk.
2013. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
akkor az inszem után nem is pihentél csak a következő héten??vagy pont fordítva?
2013. szept. 13. 12:56
 5/20 anonim ***** válasza:
Az inszemináció után közvetlenül pihentem 1 hetet (otthon voltam, tévéztem, olvastam) és utána sem nagyon hajtottam. 1 hét múlva mentem dolgozni (irodába), de nem nagyon emelgettem, nem sportoltam, nem éltünk házaséletet amíg nem kellett menni vérvételre. Szóval utána is vigyáztam amennyire lehetett.
2013. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Másnap dolgozni mentem, igaz nem fizikai munka, tanár vagyok. Az orvos is mondta, hogy mehetek. Elsőre sikerült. Semmit nem csináltam másképp, mint eddig.
2013. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

sziasztok!!

köszönöm a válaszokat!!

nem tudom mikor teszteljek!mert elvileg 15 napig kell szednem a hüvelykúpot attól meg úgy hallottam késhet a vérzésem hiába nem vagyok terhes!12-én kezdtem szedni!

2013. szept. 14. 13:02
 8/20 A kérdező kommentje:

sziasztok!

még 5 nap! hát nem tudom siker lesz-e! legalább is akkor telik le a 14 nap! milyen tesztel teszteljek??hányas erősségűvel? köszi ha ír valaki!

2013. szept. 20. 15:03
 9/20 A kérdező kommentje:
hát 13 dpo-n negatívot teszteltem! azóta nem teszteltem! ma vagyok inszem után 15 nappal! néha megjön érzésem van a hőm még mindig fent (mondjuk ez lehet a kúptól is) a doki kiírta a következő gyógyszer adagomat! még ma használom a kúpot és azt mondta 1-2 napon belül megjön! se uh-t se vérvételt nem csinált ! ugye ez már nem lesz pozitív ha holnap vagy holnap után tesztelek?? 25-ös tesztem van! mire számítsak??volt valaki így?
2013. szept. 26. 10:20
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem csináltak vérvételt? Engem pár nap múlva vérvételre küldtek és már abból kimutatták a terhességet. Igaz nem Magyarországon.
2013. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!