Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha alacsonyabb a férfi libidój...

Ha alacsonyabb a férfi libidója, akkor a spermiumok minősége is rosszabb lehet?

Figyelt kérdés

Vagy nincs a kettő közt összefüggés?

Nem jön a baba, orvosnál még nem voltunk. Amit tudok, hogy a párom együttlétre való igénye elég alacsony, és felmerült bennem, hogy lehet a spermái sem kellően aktívak.


2013. szept. 13. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy otthoni tesztet neki, az nem olyan kellemetlen mint a korházi......ugy tuti kiderül és akkor nem az itteni válaszokbol találgatsz.
2013. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit melent, hogy alacsony a szexre valo kedve?
2013. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Már én is gondoltam otthoni tesztre. Csak az gondolom nem annyira megbízható, de egy próbát persze megér. Ha már ott is rosszabb eredmény jön ki, valószínűleg van valami gond.


2. Heti 1, másfél hetente 1 alkalom, mert fáradt (ülő munka, egész napos agyalás)

2013. szept. 13. 14:37
 4/6 marki_2 ***** válasza:

Az esetek nagyobb részében a nők problémáiból adódóan jön össze később a baba.

Az biztos,hogy a spermavételnél 3-5 napos önmegtartóztatás után lehet mintát adni.

De az együttlétek számából nem lehet következtetni a sperma minőségére. Nagyon sokféle szempontból vizsgálják.

Ugyanúgy mint a nőket, sokan nem tudnak inzulin rezisztencia, PCO, pajszmirigy, átjárhatósági problémák miatt teherbe esni, ezeket is mind-mind ki kell vizsgáltatni a spermaminta mellett. De ezt egy jó nőgyógyász meglépi.

2013. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Ez az én történetem,szeretném megosztani veled,csak röviden!

Az exemmel 5 évig voltunk együtt,évekig probálkoztunk a babaprojektel,sikertelen.Engem kivizsgált az orvos,mindent rendben talált.Mondta h ad az exemnek andrologiára egy beutalot,5 napig ne szexeljünk és meg látjuk van-e probléma a katonákkal.Persze volt.

Epilepsziára szedett gyogyszert ez befolyásolta a sperma minőségét és a tesztoszteron szintjét is csökkentette. A szex nálunk havi 1-2 alkalom volt,neki ennyi volt az igénye....és mint elöbb irtam a tesztoszteron hiány miatt alakult ez igy nálunk.

Nem tudom h nálatok mi a helyzett,de gondoltam leirom neked hátha ezzel is tudtam segiteni!

Kivánok neked minden jót,mielöbbi babásodást!

2013. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen van összefüggés a libidó és a spermiumszám közt! Illetve nem biztos, de lehet! Az összes spermiumszám növelő természetes szer libidót is emel! Akinek alacsony a libidója annak a későbbiekben lehet esetleg már merevedési problémája is. Tehát érdemes megnezetni és figyelni rá, esetleg kezelni.
2014. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!