Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Számotokra melyik rosszabb:Egy...

Számotokra melyik rosszabb:Egy férfias nő, vagy egy nőies férfi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 14:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
nekem egyiksem...egyszerűen nem foglalkozom azzal ami rossz:)
2013. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyik sem, de ha már mindenképpen választani kell, akkor a férfias nő. A nőies férfi számomra bizarr.
2013. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A nőies férfi a rosszabb, akkor már inkább férfias nő.


MARGIT!!!

2013. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Férfias nő alatt pontosan mit értesz?
2013. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát mit,aki nem nőies,hanem ha pénisze lenne,simán lehetne pasi is,senki nem venné észre a különbséget a viselkedésében.A köpködős,sör esetleg bor ivós,a nőies ellentéte.
2013. jan. 14. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

A férfias nő rosszabb azért, mert ez általában azt jelenti, hogy az illető erőszakos, törtető, taposó, esetleg közönséges vagy kihívó, ja és sörözik. Az ilyenektől óvjon meg engem (és mindenkit) az ég.

A nőies férfi sem jó, de legalább ártalmatlan.

2013. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj kérdező, de én férfi létemre nem köpdösök, nem vedelek, nem verekedtem soha, nem hordok magamnál bicskát és nem pörköltszaftos fehér pólóban járok, hanem figyelek a megjelenésemre. Akkor én most nőies férfi vagyok?
2013. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem biztos,de ezek jobban jellemzők a pasikra,nem?
2013. jan. 14. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eléggé sajnállak, ha ilyen férfiak mellett szocializálódtál:)
2013. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De durva sztereotíp világban élhetsz, kedves kérdező. Én fiús lány vagyok eléggé, mégsem kötekedem, köpködök, gázolok át másokon, nem verekszem, épp ellenkezőleg, imádok segíteni még idegeneknek is, sört pedig csak mértékkel iszom. Tényleg szomorú, hogy sokaknak az a férfias, ha az illető igénytelen és agresszív, és az a nőies, amikor valakin egy kiló smink van és kiteszi mindenét...
2013. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!