Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a rosszabb;...

Szerintetek melyik a rosszabb; ha egy férfi vagy ha egy nő elhízott?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Mit értesz elhízás alatt?

Mert egy kis pocak szerintem nem a világvége,viszont az ilyen elég durva : [link]

De egyébként szerintem ha a nő hízott el az rosszabb,lehetne annyi önbecsülése,hogyha leadná szebb lenne,csinos stb.

2012. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen mindegy, mindkettő gusztustalan, és ártalmas.
2012. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
ha jól érzi magát és egészséges akkor egyikse
2012. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
inkább a férfi. a nő még lehet nőies emiatt (mértékkel...) de egy pasi... az nem néz ki normálisan dagadtan
2012. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyik se jó, de pasinál gázabb szerintem. Csak, mert ha egy nőn van felesleg, az lehet arányosan csinos, de egy pasi nem nagyon. Meg egy nő számtalan más dologgal tud magán dobni, míg egy férfi nem.
2012. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyik se rosszabb a másiknál. Mindkettő egészségtelen. Ha egy elhízott emberre nézek (nem az ha csak picit duci) akkor igénytelennek tartom, mert nem figyel magára, nem sportol nem mozog valószínűleg csak döglik otthon és zabál Nos ez nálam elég kiábrándítóan hat...
2012. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
66%

Egyik sem, de ha muszaj valasztani akkor a ferfiak.

Engem vmiert a reneszansz festmenyekrol a kover pucer kisangyalkakra emlekeztetnek.:) Szal nem vmi ferfias...

2012. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Most a sok dagadek lepontozott mindenkit ahelyett hogy mergukben elmennenek futni?!:D
2012. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a férfinek rosszabb, mert nagy lesz a pocak és összemegy a farka elég pöttömre
2012. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!