Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menyire megbizható a hüvelyi...

Menyire megbizható a hüvelyi ultrahang?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám hogy májusban bekelett vennem eg 72 orás tablettát és utánna juniusban nem jött meg csináltam 3 tesztet mindegyik negativ lett és elmentem orvoshoz is aki csinált hüvelyi ultrahangot és azt mondta nem lát semit tehát nincs terhesség. namármost még mindig nem jött meg a menstruáciom ezért kérdezem hogy valyon megbízható az ultrahang? lehet most hülyenék néztek de parázok kicsit. a terhességre utaló tüneteim nincsenek. ha a tabi miatt késik mikor jöhet meg? a doki irt fel fogamzásgátlot de azt mondta csak akkor kezdjem el szedni ha megjön most mit csinizek ha egyszerűen nem akar megjönni?
2008. júl. 3. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes. Inkább próbálj megnyugodni, ugyanis, a sok idegességtől is kétshet a menstruáció.
2008. júl. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ultrahang csak a terhesseg 5-6.-ik hetetol mutat biztosan, korabban ugysem erdemes el menni, meg szerintem a doki sem kuldene korabban. Szerintem csak a tabi mellekhatasa, lehet hogy megkeverte a ciklusod. Ha nincs tunet es negativak az eredmenyek akkor nincs miert aggodnod
2008. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy terhes lennél. Szerinem a tabletta kavart be. Nekem amikor terhes voltam, hat hetesen látták először a babámat a hüvelyi ultrahangon, de a teszt már két héttel előtte kimutatta.

Nem tudom, mikor fog megjönni, bár egyszer én is szedtem be hetvenkét órás tabit, de nekem nem volt ilyen hatással, nekem a bevétel után pár nappal megjött, aztán utána rendesen megint volt ciklusom. Szerintem mindenképp menj el orvoshoz megint és mondd meg neki azóta sem jött még meg és ez téged zavar, nézze meg, mi lehet ennek az oka. Amúgy nekem nemrég volt ilyen (hasonló) gondom. Ugyebár én nyolc hónapja szültem, azóta csak kétszer jött meg rendesen (ami normális), és azt hittem, visszatért a ciklusom, de az utolsó előtti menstruációm után majdnem két hónap telt el, pedig tuti nem lettem újra terhes. Tudod minek a hatására jött meg? Elmentem egyet bulizni és bejött pár kopasz fiatalember balhénzi (na engem sem kellett félteni), aztán jól megkergettek a parasztok, én meg kissé be voltam parázva, na reggelre már meg is jött. Na most nem azt mondom, hogy provokálj balhét és kergettesd meg magad, de egy kis testmozgás talán segít.

2008. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy csak 4,5 hét telt el az aktus után az ultrahangig és a teszteket még májusban csiniztem az aktus utánn 1-2-3 héttel
2008. júl. 3. 09:40
 5/6 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat közben megjött a havim :)
2008. júl. 3. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben -
2015. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!