Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 6-10ig tartott a...

November 6-10ig tartott a mensim. Akkor elvileg most mennyi idös terhesnek kéne lennem? Dokim szerint 4 hetes az ultr. Alapján. Nem kevés a mensi idejéhez képest? Mennyire megbizhato az ultrahang? Tapasztalatokat várnék. Aggodalmaim vanak.

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hetes és 4 napos terhes vagy a mensi számolás szerint. ha uh alapján 4 hetes az elég kicsinek tűnik. a dokit nem kérdezted miért ilyen pici? furcsa neki fel kellett volna tünjön ekkora differencia..
2009. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia de kevés, már 8 hetesnek kéne lenned kb...de ha doki ezt mondta akkor így van
2009. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég kevésnek tűnik de megeshet. Én számolás szerint 34 hetes vagyok, méret alapján már az elejétől kezdve 32. De állítólag 1-2 hét difi még nem nagy kaland viszont a tied azért több ennél. Az a lényeg,h. minden rendben legyen. A méret fontosabb mert ha mondjuk nem volt rendszeres a ciklusod (mint nekem is) akkor az utolsó mensi nem sokat számít.
2009. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes voltam, mikor a dokim szerint 4 hetes. A következő héten is 4 hetesnek mondott és a rákövetkező héten is. Akkor már 8 hetes voltam, viszont a petezsák mérete alapján csak 4 hetes. Aztán kiderült, hogy megállt a fejlődésben és el is indult a vetélés amit műszeresen fejeztek be.

Gondolom egy hét múlva vissza kell menned kontrollra.

Egyáltalán nem biztos, hogy nálad is az lesz, mint nálam. Én bejelentkeztem egy 4D-s uh-ra is, sajnos oda már nem jutottam el. De ajánlom Neked, hogy nézesd meg másik dokival is.

2009. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mensid alapján többnek, igen. Viszont jön az ellenpélda. Én! Júniusban hagytam abba a gyógyszert és a következő mensim még rendesen, időre jött. Aztán semmi. És szeptemberben voltam nőgyógyásznál és nem voltam terhes (+negatív tesztek). Lehet a mensi kimaradása a gyógyszer letétele miatt, vagy mert volt egy enyhe gyulladásom. Aztán októberben éreztem, hogy babám lesz és egy pozitív tesz után a doki rábólintott, hogy baba. Most vagyok a 18. hét 0. napon. Van mögöttem pár UH vizsgálat. És mégis 18 hetesek vagyunk, nem pedig 27 hetes. Szóval a Pé alapján nem mindig lehet ezt kiszámolni. De nyugi! Még 1-2 UH és biztosabbat tud mondani. A lényeg, hogy baba. Viselkedj állapotosan és vigyázz magadra!

Boldog babavárást!

18 hetes kismami

2009. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!