Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 1-én volt peteérése...

Szeptember 1-én volt peteérésem, már kimutatná a teszt ha holnap tesztelnék, és baba van? Vagy várjam meg amíg nem jön meg? 19. re nem várom!

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Várd ki mindenképp! Én 20.án reggel csinálnám a tesztet.
2013. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod h 1.-én volt ovud? A 19 nap hosszúnak számít. Ovu után általában 14 nap a lutealis fázis. Tehát vagy most kellene h ne jöjjön meg, vagy mégsem 1.-én volt ovud.

Szóval akár tesztelhetsz is!

2013. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hőmérőzés, teszt, minden mutatta...na és a fájdalom, amit mindig érzek ha van pém....nekem mindig nagyon hamar, 5-7 napon van pém, és 24-25 naposak a ciklusaim...amióta eszem tudom, így van.
2013. szept. 15. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:

megmutatod a görbéd?

Amúgy ha tuti 1-én volt ovud, már kimutatja a teszt.

2013. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján már valóban kimutatna a teszt.

A gorbedre én is kíváncsi lennék! :-) magasan van a hod?

2013. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Itt a görbém. 1-én volt a teszt is pozitív.

[link]


Az alaphőm 36,6 szokott lenni, most a múlt havi magas hő miatt sztem így hagyta, mert gyógyszert szedtem, és sztem az miatt volt magas a hőm. Utrogestant szedtem.

Idén már 2 baba elment... :-( és nem tudni miért....nagyon szeretném ha pozitív lenne a tesztem!!!

2013. szept. 16. 07:39
 7/8 anonim válasza:
szia en is 19 re nem varom, es nekem is 1 re mutatott ovut
2013. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Van valami ami esetleg utalhat a babára? Magasabb hő, fáradékonyság....bármi...én most bárhol elalszom....most csináltam egy tesztet, de persze negatív lett... :(...tudom korai volt, de reménykedtem...a következőt csak 20.án csinálom meg....
2013. szept. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!