Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 11. dpo-n negatív a...

Ha a 11. dpo-n negatív a jósteszt, akkor az azt jelenti hogy nem sikerült ebben a hónapban sem?

Figyelt kérdés

Általában 15- 16 napos a lutális fázisom.

Lehet hogy ettől még nincs minden veszve?

Ez úgyanúgy változik, mint hogy a hcg is mindenkinél máskor mutatható ki?


2009. nov. 4. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszt még nem jós teszt. Több napon keresztül kellene tesztelni és ha a csík erősödik az utalhat terhességre. Ez az elmélet, de a gyakorlatban a megbízhatósága hagy kívánni valót maga után. A jós tesztelés azon alapul, hogy az LH hormon és a HCG hormon genetikailag rokon, és az LH teszt ezért keresztreakciót ad a HCG-re. Van akinek a ciklusnak ebben a szakaszában is van LH hormon a szervezetében és nem lehet tudni, hogy a teszt az LH hormonra vagy a terhesség miatt jelenlévő HCG-re reagál. A fentiek miatt sok az álpozitív jós teszt. Én ezért semmi féle gyakorlati hasznát nem látom a jóstesztelésnek, ráadásul ezek a tesztek elég drágák.
2009. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én is ezt olvastam .

Gondoltam hogy majd 2-3 naponta megnézem hátha van változás.

Azért kérdezem hogy ha valaki csinált ilyet milyen tapasztalata van?

2009. nov. 4. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam,és kár rá pazarolni a sok ovutesztet.Én a 10. dpo-tól csináltam,egyre erősödött,még tettem fel ide képeket is róluk,mindennap csináltam,hú,nagyon örültem,aztán 15.dpo-n csináltam hcg-t is,és nega lett,majd 2 nap múlva megjött,simán,nem darabosan,nem görcsösen,normálisan,ahogy szokott,úgyhogy tuti nem volt baba.Ennyit a jóstesztelésről.Én többet nem pazarolom rá.Te is szerintem várd ki még azt a 3-4 napot,és hcg-vel próbálkozz!Sok sikert!
2009. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csináltam jóstesztet, naponta erősödött. Aztán csináltam hcg-t, az nagyon halvány volt, de az is erősödött. Majd valamikor jövő héten meglátogatom a dokit is.

[link]

2009. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó , simét gratulálok , és köszönöm a válaszodat, én írtam a ygomorégéses kérdést is.:))
2009. nov. 5. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül mi lett, igazat mondott a jósteszt vagy nem, csak mert én is így vagyok most a 12.dpo-n és reggel - volt a jósteszt...
2011. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó, akkor sajnos nem jött össze a baba, de 2010. 03 ban igen, és 2010 dec ben meg is szültem az én drága kisfiamat, aki ma már elmúlt 8 hónapos.

sok sikert és remélem neked is minnél előbb sikerül

2011. szept. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!