Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hülyeség, lesz, de mennyire...

Ez hülyeség, lesz, de mennyire gyakori, az hogy valaki a hetedik hónapig menszeszeljen? Nekem mesélték, hogy van ilyen, és hányingerek leptek meg, azért csináltam tesztet és negatív lett. Úgye semmi esélye nincs annak, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
(nem nagyon örülnék a dolognak. ) (Annyit még, hogy a teszten azt írta, hogy már a három napos terhességet is jelzi. )
2009. nov. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 7 hónapos terhes lennél, már régen éreznéd mozogni, rugdosni a babát. Ha a mensid normálisan megjött, kizárt, hogy terhes legyél!
2009. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyum nővér, és tanulta, hogy olyankor az agy jelet küld minden hónapban hogy menszi jön és elindul a vérzés. Veszélyes nagyon. Ritkán van ilyen, de van.
2009. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egyébként nem arra gondoltam, hogy 7 hónapos lennék. Az volt a lényeg, hogy attól mert menstruálok lehetek-e még terhes.
2009. nov. 4. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Lehetséges az ilyen.Barátnömnek is megvolt 5 hóapos terhesen maradt el neki de,mikor megmozdult akkor tudta meg csak hogy kismama.Most én is hasonló cipőben járok mint Te:teszt negativ ultrahangon nem látnak semmit de mikor megvizsgált akkor közölte babát várok,mensim van görcsölök is kicsit,hányinger,szédülés megvan.Most másik orvost keresek.mi szeretnénk ezt a babát.!!!
2009. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, és drukkolok nektek :-)
2009. nov. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!