Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Agusztus 24 en volt meg a...

Agusztus 24 en volt meg a menszim,2-3 napja erzek a hasam aljan furcsa fajdalmat szurkal, jonnek ram hirtelen toro hanyingerek, aztan elmulnak a mellem is ugy erzem erzekenyebb de csak a mellbimbo, hirtelen beszedulok, lehet ez terheseg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek arra utalnak, hogy terhes vagy! Szerintem már tesztelhetsz!
2008. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Ma szeptember 10 van. A mensid megjött 24, vagyis akkor most vagy a 18-ik napodon! Ekkor még csak peteérés lehet.

Terhességre szeptember 24 körül gyanakodj.

Hallottál már olyanról hogy ovuláció,középidő,peteérés? Tudod hogy egy menstruációs ciklus hogy zajlik le? Nagyon sok tiniknek szóló ismeretető füzet van már, és a neten is millióegy helyen megtalálható.

Ha babát tervezel, vagy ha már szexuális életet élsz, annyit azért illik tudni, hogy mikor kellene vigyázni, vagy mikor nem.

2008. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?
2008. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a masodik valaszonak uzenem hogy nem vagyok tini es van mar egy 15 honapos kislanyom is, de ezek a tunetek abszolult arra utalnak hogy ismet babat varok de hat majd meglassuk varok meg egyelore!!
2008. szept. 11. 14:32
 5/9 A kérdező kommentje:
28-30 napos kb a ciklusom
2008. szept. 11. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ugyanakkor van mindenkinek a peteérése,hallottam már olyat is,hogy valakinek mensi előtt,után illetve közben van.

Azt ajánlom neked,hogy várd meg a következő mensi időpontját és ha nem jön meg,akkor tesztelj.Dokihoz viszont akkor érdemes menni,ha már 1-2 hetet késik,mert előbb ő sem fog neked bitosat mondani.

Sok szerencsét! :)

2008. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok!

Nem tudtam,hogy már van egy picid!Gratulálok hozzá! :)

Akkor azt is tudod,mikor kell dokihoz menni!

Egyébként én is ugyanígy vagyok,mint te.Nekem egy 27 hónapos kisfiam van.

2008. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 24-én volt menszid akkor szerintem még csak peteérés körül lehetsz, terhességnek még kicsit korai, hisz mégcsak ma vagy a 17. ciklusnapodon.
2008. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsika, 18. ciklusnapodon.
2008. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!