Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy gyomorrontás?...

Terhesség vagy gyomorrontás? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Párommal nem védekezünk,viszont nem is erőltetjük a dolgokat.Sajnos volt egy méhenkívüli terhességem így a jobb petevezetéket elkellet távolítani.

Múlt hónapban tutira a bal oldalon volt peteérés, mert félidőben voltam dokinál és látszott egy szép nagy érett tüsző.De megjött a menzeszem, viszont nappal korábban, és enyhébben.Ugyan ha ráfogom ugyan úgy 4-5 napig tartott,de gyengébb intenzitású volt mint szokott lenni. Ez két hete volt, és most terhes tüneteket produkálok.Hőhullámok,émelygés,gyomorégés, szédülés,teltebb mellek. Igaz mindre tudok más okot is.De így együtt gyanús.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. szept. 17. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mióta vannak ezek a tünetek?
2013. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt olvastam már olyat, hogy vélhetően a menstruáció alatt fogant a baba, meg az internetet böngészve, találkozni olyan sztorikkal,hogy ha késői peteérés van akkor terhesség mellet is előfordulhat menstruációs vérzés.Mivel nekem az utolsó enyhébb volt ezért gyanakszom.

A múlt hét közepén csináltam egy tesztet ami negatív lett,de ha a menstruáció környékén volt peteérés,vagy megtermékenyítés,akkor elvileg még nem mutathatta ki a teszt.Remélem tudtok tapasztalatokat írni hasonló szituációkról.

2013. szept. 17. 14:33
 3/11 A kérdező kommentje:
KB. Szombat, Vasárnap óta az émelygés,meg a hő hullámok.A teltebb mellek talán párnappal előbb.
2013. szept. 17. 14:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nézd, 2 terhesség sem egyforma, nekem a másodkinál együttlét után másfél-két héttel jöttek a tünetek, 15 percenkénti pisilés, fájt a hasam alja, megcsináltam 3 tesztet, az elsőnél 1 csík lett, aztán eltettem a tesztet, véletlenül ránéztem pár órával később, akkor már halványan megvolt a másodikis. másnap a második teszt 10 perc után lett 2 csíkos, demég halvány, ezután 3 nappalkésőbb, a harmadik tesztem rögtön kimutatott egy erős 2 csíkot :) elmentem orvoshoz, 12-én, holott 14-én kellett volna megjönni, de már akkor kimutatta a terhességet.


szerintem a hét végén vagy jövőhét elején csinálj tesztet, ha negatív, pár óra elteltével pillants rá, de akármilyen is legyen néhány nappal később csinálj még egyet!

2013. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 17. 14:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) és majd írd meg milyen lett a teszt, szorítok :)
2013. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a tüneteidet terhesség okozza, akkor már tesztelhetsz, mert kimutatja.
2013. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
?
2013. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aktus vagy az ovu után 2 héttel tesztelj.
2013. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ovut nem tudom mikor lehetett,akkor megpróbálok visszaszámolni mikor voltunk együtt.
2013. szept. 17. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!