Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye csak gyomorrontás, nem...

Ugye csak gyomorrontás, nem terhesség?

Figyelt kérdés

Augusztus 10-én jött meg az előző menszeszem, 17-én, 18-án délelőtt voltunk együtt a párommal pharmatex krémmel, de nem élvezett el. Utána csak óvszerrel. Ma voltam mekiben, sajtburgert ettem, délután dinnyét, 1 órára rá kihánytam. Gyakran kell pisilnem (de lehet hogy meg is fáztam egy kicsit) Holnapra várom újra a menszit, de tiszta ideg vagyok. Fősulira járok, nem akarok még babát. Ugy lehetetlen??

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, bocsánat, de tényleg nagyon ideges vagyok.


2013. szept. 6. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel nem élvezett el és krémet is használtatok én nem hiszem, de vegyél majd tesztet
2013. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem győzzük itt írni páran havi 3-4 kérdéshez, hogy a pharmatex az 80%-ban alkalmatlan, mint fogamzásgátlási lehetőség. Elég sok baba fogant meg ilyen készítmény mellett, és hívjuk őket pharma-babának.


Érdemes lenne a jövőhéten valamelyik nap reggeli vizeletből csinálni egy tesztet. Egyébként én is hánytam már mekis sajtburgertől, és nem voltam akkor terhes.

2013. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha holnapra várod és úgy érzed tüneteid vannak már kimutatja egy teszt is. Hajrá!!! Ha meg megjön nincs miért aggódnod. De ha továbbra is idegeskedsz miatta még késhet is. És ez mind csak idegi alapon késik. CSinálj egy tesztet és megtudod beléd nem lát senki.
2013. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 eperke20 ***** válasza:
Na mi a helyzet? Megjött?
2013. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem :SSS Tegnapra vártam, ma reggel első vizeletből teszteltem, negatív. 18-a óta ki kellett volna már mutatnia, nem??? Az már 21 nap. Még nem szeretnék babát :SS
2013. szept. 8. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtam a másik kérdésedhez is. Szerintem menj vérvételre, utána doki. És írass fel olyan fogamzásgátlót, ami még hat is, a pharmatexet pedig dobd ki..
2013. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!