Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Arwen torna - aki már használt...

Arwen torna - aki már használta, az egész ciklusban kell csinálni?

Figyelt kérdés

Sok jó tapasztalatot hallottam már erről a tornáról, sokan hosszú probálkozások után ennek a segítségével estek teherbe, most én is beszereztem a DVD-t, de nem tudom pontosan hogy kell használni, lehet e minden nap csinálni végig a ciklusban, vagy esetleg csak peteérésig?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 5. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én egy hònapja tornàzom ès nagyon bízom èn is a tornàban. Az arwen torna weboldalàn azt olvastam ,hogy a beàgyazòdàst is segíti ùgyhogy èn a Pè utàn is csinàlom.
2009. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez más mint az aviva torna?
2009. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt sok mindent lehet olvasni a tornàròl.

Nekem megvannak az Aviva könyvek is de nem bírtam a könyvbôl tornàzni . Az arwen tornàt a Dvd-re csinàlom ès így sokkal jobban megy.

2009. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

igazából szerintem ez sokban hasonlít az Avivára, a könyvek nekem is megvannak, de úgy nem ment, a DVD-re azért könnyebb!

Mások is mondták hogy talán nem okoz gondott peteérés után sem, mostmár csak azért vagyok "bajban" mert éppen most van/volt peteérésem, de nem merem most elkezdeni... szerintetek?

2009. nov. 6. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!