Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja múlt el a mensim,...

9 napja múlt el a mensim, tegnap együtt voltam a párommal az előjáték alatt kb pár percig nem védekeztünk majd csak utána mennyi esélyem van hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, esély az van rá!Tesóm nagyobbik fia így jött össze!Ők már tervezték, csak pont előtte hagyta abba a fogamzásgátlót és akarta, hogy még kicsit tisztüljon a szervezete, de hát a baba nem várt!Azt kívánom, hogy az legyen amit Te szeretnél!
2009. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont peteérés közelében lehetsz. Így egy kicsit veszélyes. No nem annyira azért. Én 4 évig szeretkeztem így a párommal és nem lettem terhes. Aztán miután már nem megszakításosan, akkor egyből. De amúgy ha az első 4 évben becsúszott volna, nem bántuk volna, ezért nem is vetettünk be + védekezési módszert.

Hát szerintem nem leszel terhes, hacsak benne nem vagy a pont így összejött kategóriában.

2009. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amugy lassan egy éve nem szedek gyógyszert,és attól tarok pont most fogok teherbe esni mikor nem kellene
2009. nov. 6. 18:59
 4/6 A kérdező kommentje:

ja és szerintetek mikor csináljak tesztet?

segítsetek

2009. nov. 6. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés, remélem, tudod. 100 nőből, aki egy évig így védekezik, 35 teherbe esik. A szerencsén múlik, hogy te a 35%-ba vagy a 65%-ba tartozol-e.


Tesztelni akor érdemes, amikorra a menszidet várod, azaz aktus után minimum 2 héttel. Korábban akkor sem mutat semmit, ha teherbe estél volna.

2009. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tök mindegy mennyi az esély, ha te pont beleesel, nem? semmi nem kizárt, szerintem sanszos. csak azt nem értem, hogyha egyszer már védekeztek, akkor miért nem csináljátok rendesen? ha nagyon nagy gáz lenne a baba még ott van a 72 órás tabletta, na az majdnem 100%. amúgy meg marad a körömrágás három hétig...
2009. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!