Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már csak lelkileg van?...

Ez már csak lelkileg van? Meddig tart? Volt már más is így? (spontán vetélés után)

Figyelt kérdés
Nem rég terhes lettem,de korai spontán vetélésem volt,tehát begörcsöltem és ömlött belőlem a vér rengeteg nyálkás trutyival..a doki szerint ha most elment,később sem maradt volna meg,jobb így..Néha mégis úgy érzem terhes vagyok.Kész őrület úgy gondolom,pedig úgy beszéltük a párommal,jövő ősszel belevágunk a baba projektbe.Ennél fogva nincs okom siránkozni szinte,csak néha mégis érzek pár dolgot amitől bevillan hogy mi van ha..Pedig esélytelen,mert eleve fogamzásgátló mellett estem teherbe és ha nem magam éltem volna át a vetélést akkora görcsökkel meg mindennel,akkor még gyanakodnék de így olyan egyértelmű..Talán lélekben nem megy,vagy ez csak nálam van így?24l

2013. szept. 25. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is spontàn vetéltem el nemrég... :( nàlunk tetvezett baba volt...de sajnos így alakult. Én nem érzek olyanokat mint te...nincsenek gyanus tüneteim... én csak egy óriàsi űrt érzek magamban a kisbabànk elvesztése miatt

És szeded megint a fogamtàsgàtlót vagy próbàlkoztok?

2013. szept. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy érzek mint te, pedig nem tervezett baba volt a miénk sem..pont tegnap akartam venni egy tesztet, mert utána egyszer még voltunk együtt és..ugye mi van ha.

De bennem ráadásul van egy akkora adag bűntudat, hogy azt elmondani nem tudom.. Ugye késett, nem akart jönni meg és mindenfélét éreztem már de eszembe nem jutott, hogy egyetlen alkalomtól (!!) teherbe eshetek. Barátnőm ajánlotta a forró fürdőt, hogy az majd meghozza a havit, hát én be is dobtam a cselt, olyan forró fürdőt vettem amit csak el lehet képzelni, menstruációs görcseim lettek meg minden. Eltelt egy nap, nem jött meg, csináltam egy tesztet, halvány pozi, de ekkor valószínűleg már elhalóban volt a baba, mert másnap elkezdtem barnázni, aztán ömlött belőlem iszonyat görcsök mellett.

Nem tudom túltenni magam rajta, minden nap eszembe jut pedig januárban történt a dolog, szóval most októberben kellene megszületnie, ezeket a sorokat is sírva írtam le. Lehet én "öltem meg" és most még a barátnőmre is neheztelek, pedig nem akart rosszat nekem, tudom.

Ráadásul ez a fiú tényleg életem szerelme volt, azóta vége és ez is iszonyatosan fáj..plusz tartok tőle, hogy esetleg nem-e lett valami gyulladásom a méhemben vagy bármi gubanc amitől később nem lehet majd gyerekem, mert olyan fájdalmam volt ott kb. 1 órán keresztül már pár héttel a történtek után, hogy alig volt bátorságom este lefeküdni, hogy éjszaka meghalok (viccen kívül).

Ezeken túl kellene tennem magam, de nekem őszintén nem nagyon sikerül..

2013. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is forró fürdőt vettem,ráadásul kb 3este egy huzamban,de igazából én csak azért mert jól esett nagyon az ülőfürdő..Én pedig akkor már pozitívat teszteltem,de ilyenről nem tudtam hogy ez árthat..:( annyira fáj rágondolni,hogy szörnyű.Hibásnak érzem magam emiatt.. :(
2013. szept. 27. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is, sőt, szerintem biztos, hogy az ártott..de téged vigasztaljon a tudat, hogy ott van a párod melletted és lehet még babátok!!!

Nekem már esélyem sincs, hogy azzal az emberrel legyen közös gyerekem, akit tényleg szeretek..és mintha csak a sors akarta volna, hogy összekössön végre minket valami, egyetlen alkalomból fogant, én meg tettem ellene, hogy ne legyen. :(

2013. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!