Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a magas anti tpo...

Mit jelent a magas anti tpo érték? Viszont a TSH, FT3, FT4 értéke jó. Lehet, hogy emiatt vetéltem el? Ha valaki járt már hasonló helyzetben írjon.

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen eltérő hormonérték okozhat vetélést.

Nálam a tsh és prolaktin volt a ludas!

2009. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok mindenkinek van magas tpo szintje, ugy hogy pajzsmirigz hormonokban elteres nincs.Ez onmagaban nem jelent pajszmirigy betegseget / de nyomonkovetest igenyel azaz labor vizsgalatokat ismetelni kell felevente.

ettol meg boven lehetsz babas. arra figyelj oda hogy a nemi hormonok fsh, lh, osztrogen, prolaktin, progeszteron ertekei jok legyenek. Probald ki az ovu teszt hasznalatat is ...segithet mikor kell egyuttlennetek. Bocsi az ekezetek hianyaert ...nem talalom oket a laptopon.

az info biztonsagos ...doki vagyok :)

sok sikert nektek n.

2009. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Főleg a 2. válaszoló válasza nyugtatott meg. Még egy kérdésem lenne tőled, hátha tudsz nekem segíteni.

A dokim mondta, hogy majd fog tovább küldeni laborba, hogy a többi hormont is megnézze. Ezek a hormonértékek a missed ab utánni 1. ciklusban már vizsgálhatóak?

2009. nov. 8. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Hali! Én pont ebben a helyzetben vagyok. Nekem az anti - tpo - m 1600 lett 60 helyett. Az összes többi értékem nekem is jó. Elmentem endokrinológushoz, és egy enyhe bogyót írt fel, ami mellett nyugodtan lehet próbálkozni. Azt mondta, hogy még nincs baj, de magasabb értéknél előfordulhat meddőség. Azt tudom javasolni, hogy te is menj endokrinológushoz. Sok sikert.
2009. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hű azért nekem ennyire magas nem lett. Az én értékem 172 (0-35-ig jó).

Majd csak 2 hét múlva van időpontom endokrinológushoz. Neked is volt vetélésed?

2009. nov. 12. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem volt vetélésem, csak nem akar sikerülni a baba. Most egyenlőre a próbálkozás szakaszában vagyunk. Remélem a gólya minél hamarabb bekopog végre. Csak nyugi és nem lesz baj.
2009. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hár remélem tényleg úgy lesz ahogy mondod és mindkettőnknél hamarosan jön a gólya!!!
2009. nov. 13. 13:50
 8/10 anonim válasza:

anti-hTg A pajzsmirigy tireoglobulinnak nevezett fehérjéje ellen termelt ellenanyag, melyet vérvizsgálattal lehet meghatározni.



anti-TPO A pajzsmirigy mikroszómálisnak nevezett frakciója, a pajzsmirigy peroxidáz enzim ellen termelt ellenanyag, melynek vérvizsgálattal kimutatható jelentõs megemelkedése a pajzsmirigy autoimmun megbetegedését igazolhatja.

2011. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Hashimotós vagyok,de az anti-TPO-m mindig rendben volt,és azóta is rendben van,nincs eltérés,akkor most mi van?
2015. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#9

Hogy derült ki, hogy Hashimotod van?

2016. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!