Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van olyankor, ha először...

Mi van olyankor, ha először mintha láttam volna egy 2. piros csíkot a teszten, tuti, hogy volt ott valami, pár perc múlva meg eltűnt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 09:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és délelőtti pisiből volt...
2013. szept. 26. 09:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Én a nem várt napján teszteltem, de most, fél évvel később is ott van rajta a második csík.(Ez olyan megőrizhető teszt volt.) Bár ha időn belül megjelent a második csík, akkor teljesen mindegy, hogy később eltűnt. Az is lehet esetleg, hogy rossz volt a teszt. Ha nagyon halványan láttál csak valamit, mindenképpen csinálj másik tesztet mielőtt beleéled magad. Drukkolok!
2013. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél még egy tesztet és csináld meg holnap reggeliből. Vagy ha tudsz várni akkor 2-3 nap mulva ismételd meg.

De szerintem ha pozitiv akkor az ott marad az a csik!


Mikor kellene (nem) megjönnie?

2013. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Clearblue nem digitálisnál volt olyan, hogy kijött nagyon halványan a kék csík aztán eltűnt, de az összes többinél csak erősödött idővel. Tesztelj egy másikkal szerintem
2013. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így jártam ahogy az utolsó (4. válaszoló) írja, láttam a két csíkot az negatívat mutatott és jó időre rá meg nagyon halvány de látható a csík lehet száradási csak mivel megjött.

kedves kérdező veled mi a helyzet?

2013. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött, de milyen már, hogy a menstruációtól pozitív lesz a teszt? Ilyen alapon senki nem bízhat a pozitív eredményben.
2013. okt. 22. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kedves kérdező, nem vagy terhes igaz? csak egy röpke pozi teszted volt.
2013. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Orvosnál nem voltam azóta, meg ugye menzeszem is volt, de amúgy vannak furcsa tüneteim, nem tudom...
2013. okt. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!