Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
agusztus 31-én volt meg a mensim 7 napig mint mindíg.Hónap végére várom vagy köv. hónap eleje.Tegnap d.u csináltam egy textet amin pici később vettem észre egy másik halvány csíkot,de nagyon halvány és nem is tudom,hogy színes e.De ott van ahol a terhességi csíknak kellene lennie.Ha terhes vagyok kb 2 hetes lehetek.
2013. szept. 26. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 nap múlva reggel ismételd meg mindenképpen a tesztet. a halvány csík is csík...
2013. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Ha holnap reggel megcsinálom a textet amit ma vettem szerinted már kimutatja?Az a baj a csíkom olyan mintha nem is színes lenne olyan halvány.
2013. szept. 26. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 2 hetes terhesség!!!
2013. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De kb annyi lehetek.Mivel a vérzésem eleve 7 napos.Utána pár napig nem is lehet teherbe esni
2013. szept. 26. 17:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy száradási csík? Én is jártam így, színtelen volt, és nem volt baba? Ha színes akkor az már valami..:)
2013. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Volt már száradási csíkom és az nem is pont a terhesség helyén volt.Ez ugyanolyan mint a másik csík,csak halvány,de én látom a színét is halványan.Hát majd kiderül.
2013. szept. 26. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
A terhességet az utolsó menzesz első napjától számolják,tehát az elmaradt mensi idején 4 hetes terhes vagy!Mivel még akár 5 nap is lehet a nemvártig,így én még nem csinálnék holnap tesztet,hanem megvárnám a mensi napját.Ha akkor is negatív és nem jön meg,akkor kétnaponta ismételnék.Pozitív akkor lesz,ha szabad szemmel jól látható rózsaszín csíkot kapsz.
2013. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma csináltam reggel 1 újabb textet és 5 percen belül ott volt a második csík.Szemmel látható és rózsaszín.De nem olyan erős mint a másik csík.Képet tennék fel,de nem tudom hogyan kell.
2013. szept. 27. 15:43
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez volt a reggeli textem [url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2013. szept. 27. 18:54
 10/12 A kérdező kommentje:
2013. szept. 27. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!