Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz ebből még valami, vagy...

Lesz ebből még valami, vagy már felejtsem is el?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi van már. 13.dpo-n volt egy nagyon halványka x-epil tesztem, azóta már a 15.dpo-n vagyon és annyira halovány a tegnapi és a mai tesztem is, hogy szerintem csak én látom. Vagy csak úgy akarom látni :(

25-ös érzékenységű volt mindegyik.

Ciciim nagyon teltek(de nem fájnak, csak a mellbimbóim nagyon), folyamatosan alhasi szúrkálásom van, fájnak a petefészkeim, krémes a folyásom.

Hát nem tudom mi lesz.


2013. szept. 28. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl korán teszteltél és csak 25-ös teszttel. Holnap az első vizetelből végezz el egy 10-es tesztet. Mikorra nem várod amúgy? Drukkolok!
2013. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15. dpo-n vagyok. Tegnapra nem vártam.
2013. szept. 28. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel,vegyél egy érzékenyebb tesztet. Én is x-epillel teszteltem nemvárt utáni nap délután,és csak halvány volt,másnap reggeli pisiből ugyan ezzel újra,de még halványabb lett,mint az előző napi.Az alhasam szúrkált,a melleim érzékenyek voltak,és még a nemvárt előtti héten megéreztem hogy terhes vagyok (volt egy előző terhességem,azt is idő előtt megéreztem,de sajna elvetéltem). Szóval ebből még bármi lehet,ha úgy gondolod rakj fel képet,hátha más is megerősít abban,amit látsz. Tesztelj mindneképp,akár ma is,de jobb lenne egy 20s vagy 10es teszt,az már biztosabban kimutatja,de tudod,a halvány csík is csík :) Drukkolok és remélem megerősíti a másik teszt is amit most láttál!
2013. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg lamardt:én is hasonlóan jártam,volt egy halvány és egy még halványabb tesztem. Csütörtökig minden nap 2x teszteltem másik teszttel,reggel és délután.Nem akartak erősödni a csíkok.A reggeli tesztjeim nem voltak olyan erősek,mint a délutániak!Végül csütörtök reggel jött ki szépen(olyan erősen,mint a kontroll csík) a második csík is,akkor már megnyugodtam. Ne izgulj,ha ott van,akkor ott van!
2013. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött akkor...
2013. okt. 26. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!