Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből komoly kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből komoly kapcsolat, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác (18) elég durván a farka után megy (melyik pasi nem?), amire még az alkohol is rátesz egy lapáttal. Szóval nekem nagyon tetszett/tetszik, de rólam tudomást sem vett először. (épp mást próbált ágyba vinni, emiatt kicsit kiábrándultam) Legutóbb viszont egy buliban miutám már mindketten becsiccsentettünk simogatott, bújt hozzám meg tök kedves volt. Ráadásul miután jobban megismertem, beszéltünk, rájöttem hogy intelligens és megértő. Mármint ilyen arca is van. Csak hülyíteni próbál? Nem vagyok egy buta liba, csak tanácstalan. Ilyen ember nem akar komolyabb kapcsolatot? Ennyi idősen csak szexelni akarnak a fiúk?

17L


2013. jan. 14. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért pont te lennél a kivétel?:)

Felejtsd el szerintem...

2013. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján az a véleményem,hogy most már Téged is szívesen ágyba vinne,de ennyi.Ha csalódni akarsz,akkor hajrá!
2013. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szükséged van arra, hogy a szex után ide gyere keseregni, hogy most mi lesz? szóval bonyolítod az életet? persze, lehet, hogy többet él az, aki bonyolítja, kérdés csak, hogy ez jó-e neked, erre szükséged van-e
2013. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig jó leszel neki, aztán megint másfelé viszi a farka. Ne higgy a "majd én megváltoztatom" mesékben.
2013. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jött le, hogy most te vagy a soros. Nem hülyíteni akar, csak megdugni:)
2013. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem megerősítettetek benne. Nem vagyok ennyire naiv, lemondok róla. Köszönöm az értelmes válaszokat:)
2013. jan. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!