Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elegem van ebből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elegem van ebből. Hogy felejtsem el? (hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy fiú...

Szerelem vagy csak több mint barátság.

sose tudom, hogy mit érzek pontosan. Lehet hogy őt se szeretem úgy igazán. Egy másik fiúval is úgy alakult, hogy azt mondta szeret, de én nem hittem neki. Aztán egyszer engedtem neki, egy kicsit. Jó volt. De aztán már nem engedtem neki semmit, sose. Aztán vége lett. Nem próbálkozott, nem mondta hogy beszélgessünk. Pedig akkor már tudtam mit érzek..szerettem. Nagyon. El akartam neki mondani, de nem tehettem. Túl lépett rajtam. Már barátok se vagyunk. Elveszítettem. Én nem akarom hogy vele is ez legyen. De nem tudom hogy mit tegyek. Szeretem, de nem úgy. Csak barátok vagyunk, de többet akarok, pedig nem vagyok szerelmes úgy igazán. Nem akarok rá így gondolni, mit tegyek??

14/L



2013. ápr. 21. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még. Határozottnak kell lenned, mert ha sokat toporogsz akkor ugy suhan el melletted az életed hogy észre sem veszed.


"amelyik ajtot látom én benyitok

Nemcsak az ajtó elött állok és topogok

de mielött benyitnék elötte kopogok (kop kop kop)"


igy valahogy. :)

2013. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, ezt megfogadom

De én rá nem szeretnék így gondolni, ő csak a barátom.

Hogy tudnám megoldani ezt?? hogy ne gondoljak rá így

2013. ápr. 21. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

keress egy pasit magad mellé.

Hidd el egy pasi annyi zürt tud néha kavarni hogy teljesen elvonja a figyelmedet :))

2013. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előttem szólónak igaza van :) elvonná róla a figyelmed, de am egyszerűen csak szard le a srácot, vedd fel havernak ne nagyon foglalkozz vele meg ilyenek :)
2013. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!