Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júniusban volt egy sexuális...

Júniusban volt egy sexuális kapcsolatom, ahol megszakítással " védekeztünk". Ez után elkezdtem fog. gátlót szedni (Yadine-3. ciklus óta). A vérzés csökkent, de ez természetes úgy tudom. Lehet-e terhesség, ha annak semmi jele+vérzés van?

Figyelt kérdés

( a fogamzásgátló hatását nem használtam ki, mert közben szakítás lett a vége)

Egyébként már 16 hetes lennék. Ezt a tesztek kimutatják? úgy értem iylenkor is van még hcg hormon, vagy van más hormon amit szintén kimutatnak? Köszönöm válaszát.


2007. okt. 1. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló szedését szexuális kapcsolat utáni menstruáció után vagy alatt kellett megkezdeni. Tehát, ha volt utána menstruációd, valószínűleg nem vagy terhes.
2007. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti nem vagy terhes de ha az megnyugtat vegyél egy tesztet. 16 hetes terhességet már bőven kimutat 100%-ra és akkor megnyugodhatsz.
2007. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem vagy terhes, tizenhat hetesen amúgy is már észrevetted volna valószínűleg. A fogamzásgátló szedése mellett a magzat valószínűleg amúgy sem maradt volna meg, és hát a vérzésed is megjött rendesen. Mondjuk egy csomó lányt ijesztgetnek azzal, hogy sok nő menstruál a terhessége alatt, de ez hülyeség, van ilyen, de nagyon kevés. Ha a vérzésed megjöt, nem kell aggódnod.
2007. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!