Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vigyázzak magamra ha...

Hogyan vigyázzak magamra ha egy év mulva teherbe akarok esni? Taplálkozás meg minden 19 eves vagyok, és lány haha

Figyelt kérdés
szeretném ha a gyerekem jo egészséges lenne.. milyen vizsgalatokat csinaljak elotte hogy tudjam hogy kepes vagyok-e teherbeesni, illetve hogy megfeleloek az elvarasok egezsegileg hogy tudjam hogy vilagra tudok hozni egy egeszseges gyereket? Hogy táplálkozzak elötte, hogy ne legyen szüksége vitaminokra meg ilyenek?
2013. okt. 1. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok gonoszkodni, de haha?!

Kismama vitamin, egeszseges szexualis elet es taplalkozas. Ennyi a titok.

2013. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kivizsgálásra akarsz menni, ahhoz magánorvos fog kelleni. Az sztk-ban el fognak küldeni és olyan 1-1,5 év sikertelen próbálkozás után fognak megvizsgálni.
2013. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon megütötte a szememet ez "haha"

Először is h mindent meg akarsz adni neki és jó legyen minden menj el dolgozni legyen meg a bedolgozott időd. Ha ez megvan akkor próbálkozzatok. Előtte elkezdheted szedni a terhesvitamint és amikor terhes leszel is szeded tovább. Vizsgálatra felesleges menned h terhes tudsz-e lenni mert akkor szokás ha már 1-2 éve nem sikerül. Addig nem is foglalkoznak veled. Próbálkoztok és ennyi.

2013. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

haha irtam mert irtam_ lany vagyok. persze hogy lany vagyok ha terhes akarok lenni.. :D


es meg nem probalkoztam a teherbe esessel csak akarok jol felkeszulni ra.. es dolgozom, és a páromkatona és fogorvos ugyhogy mindene meglesz ;)

2013. okt. 1. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
folsavat érdemes szedni a teherbe esés előtt is
2013. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!