Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet, negatív lett, nagyon nem szeretnénk még babát, még ráér pár évet, de biztos akarok lenni. Többféle tesztet is csináljak? Az biztosabb?

2013. okt. 2. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha eltelt legalább 2 hét az aktus óta akkor 99,9%-ban mutat pontosat. Szóval szinte teljesen biztos.
2013. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell. Én azt tapasztaltam, hogy mindegyik megbízható, ha megfelelő időpontban használod.
2013. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

több mint 3 hete

melyik márka vált be nektek legjobban?

2013. okt. 2. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy a márka 3 hét után már minden tezst kimutatná. Vérzésed megjött?
2013. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem jött meg

amúgy is nagyon rendszertelen, és a doki azt mondta, addig ne foglalkozzak vele, míg nem akarok kisbabát

nagyon zavaró, mert 50-60 napra jön meg :s

fogamzásgátlót nem szedhetek még, mert (ua.) doki szerint az amúgy is szörnyű hormonháztartásomat még jobban tönkretenné :s

2013. okt. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!