Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésnél, hány napig...

Peteérésnél, hány napig normális a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy az a jó ha van vérzés, mert akkor biztos hogy volt ovuláció. De meddig számít normálisnak? nekem tegnap volt pé-m, és tegnap is , és ma is még vérezgetek. Ezt nem írta , hány napig tart.
2013. okt. 2. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés nem peteéréskor szokott lenni tudomásom szerint, hanem a sikeres megtermékenyítés után a beágyazódáskor. Bár nem minden nőnél! Nálam sem volt. Az a vérzés viszont nagyon kevés mennyiségű és maximum 1-2 napig tart, de inkább csak egyszer jelentkezik. Lehet én vagyok tudatlan, szóval nem akarlak kioktatni, viszont nekem soha nem volt peteéréskor pecsételő vérzésem :) Megmutatod hol olvastad ezt? Kíváncsi lennék rá:) Sok sikert amúgy!
2013. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap előhalászom a netről, ha gép elé kerülök. Ig teloról macerás. Jóéjt.
2013. okt. 2. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem vérzett, de egyébként elég erős tüneteim vannak... A többi tünetem 2-3 napig szokott tartani kb, ha ezzel segítek. De neked kell tudnod, hogy nálad hogy van, gondolom akkor máskor is véreztél már...
2013. okt. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!