Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi szurkálás abba maradt,...

Alhasi szurkálás abba maradt, ma jelentkezett a mensis fájdalom. Megjön, vagy LEHET BABA is? Többi LENT

Figyelt kérdés

kb egy hete már szurkálgatott az alhasam,erre ma arra keltem, hogy úristen megjött ( a görcsölés miatt gondoltam).

Elszaladtam WC-re,erre semmi.De ma több alkalommal volt olyan,mikor azt hittem megjött a görcsök miatt...a mellem ugyanúgy fáj már 2.-ik hete (pedig mensi előtt csak 1héttel szokott) a székletem a szokottnál keményebb (szerintem) és ma olyan érzésem volt,ami megmagyarázhatatlan (azért megpróbálom) olyan semmihez nemvolt kedvem,fáradt voltam,de aludni nem tudtam volna, éhes voltam de nem kívántam a kaját,rossz volt a közérzetem.Vannak ötletek?Nagyon jó lenne ha írnátok.


2012. dec. 17. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
késik? Ha igen, tesztelni kéne ,de ezek még javában belemagyarázható tünetek
2012. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a ciklus.hu szerint ma kellene, hogy megjöjjön,de ha 28napra számolom,akkor csak 20.-án... (sajnos elég össze-visszás a ciklusom)
2012. dec. 17. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 20-ig nem jön meg, vagy esetleg hétvégéig bezárólag, akkor tesztelj. A tünetek nem sokat jelentenek, bármitől lehetnek,és igen, simán be is magyarázhatod őket. Nekem ezek mind szoktak jelentkezni időnként.
2012. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2013. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!