Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baj van velem...

Szerintetek baj van velem vagy ez termeszetes dolog, van meg valaki igy?

Figyelt kérdés
Minden ciklus kozepen mikor elvileg pem van barnazok,de csak olyan 4honapja,eddig is ereztem a pet,de most utolso alkalommal azt hittem h megjott ugy barnaztam,de nem sokaig,es az a furcsah mindig csak bal oldalt erzem,es most csak a barnazasom utan tudtunk egyutt lenni 3nappal ugye az mar keso? mikor kell egyutt lenni barnazaskor,vagy szerintetek menjek el dokihoz mielott probalkoznank mert szerintem ebben a honapban mar ugy is lekestuk a pet,a valaszokat elore is koszonom.

2013. okt. 4. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A "pé" az a peteérés rövidítése. A peteérés egy folyamat, mensitől ovulációig tart. Tehát nem a "pé"-t érzed, hanem az "ovu"-t, akkor szokott enyhe fájdalom, tojásfehérjeszerű váladék, vagy akár kis barnázás lenni. Az az ideális, ha az ovuláció bekövetkezésekor, vagy előtte 1-2 nappal vagytok együtt. Az ondósejtek ugyanis több napig élhetnek benned, egy nap kell nekik, mire a hüvelyedből feljutnak a petesejthez, ott megvárják, míg az kiszabadul, vagyis megtörténik az ovuláció, és akkor tudják megtermékenyíteni.

Ha már csak ovu után vagytok együtt, félő, hogy a petesejt elhal, mire a spermiumok odaérnek. A petesejt ovu után 24 óráig él.

Tehát ebben a hónapban valószínűleg már lekéstétek! De egy dokival nem ártana beszélni a barnázásról, mert valami oka csak van, hogy korábban nem volt, most meg 4 hónapja van...

2013. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
sziasztok. lehet hogy nem ide tartozik teljesen, de nagyon megvagyok rémülve. 6 hete volt egy 4 napig tartó barnázásom,kis rózsaszínes folyással, azóta semmi a világon. Csináltam azóta 5db negatív tesztet, köztük ezt a bizonyos digitálisat is ami kimutatná hogy hány hetes stb stb. Ez viszont olyan lett hogy a + jel vízszintes része teljesen elszíneződött és a függőleges részen csak a keret mutatkozott ki és semmi más semmi hetek száma. Vajon?:S
2013. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barnázás mensi idején volt? Vagy annál korábban? Ha mensi idején, akkor szerintem tudd be azt menstruációnak, és ennyi. Van olyan, hogy nem épül fel vagy nem válik le teljesen a nyálkahártya, majd a következő ciklusodban megoldódik. Ha várandós lennél, azt 6 hét után nincs az a teszt, ami nem mutatná ki egyértelműen. De a legjobb az lenne, ha elmennél nőgyógyászhoz. Meg is nyugodnál tőle.
2013. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia kedves válaszoló aki válaszoltál. Voltam dokinál, petefészekcisztákat talált :(
2013. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!