Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire torvenyszeru, hogy a...

Mennyire torvenyszeru, hogy a peteerest kovetoen 12-14 napon belul megjon a menstruacio? Jokor kezdtem ovu. Tesztelni?

Figyelt kérdés
Ovulacios tesztekkel probalom figyelni, hogy mikor van (van-e) peteeresem. 28-38 napos ciklusaim vannak, igy gondoltam veszem a legrovidebb ciklust alapul (28 nap) es az alapjan a 14. napon elkezdtem tesztelni. Eddig semmi. Olvastam, hogy vannak spontan(?) peteeresek a ciklus elejen meg vegen esetenkent. Ezekben az esetekben gondolom nem tartja magat a 12-14 nap. Ezek mennyire gyakoriak? Erdemes lenne egy ciklust vegigtesztelni? Szeretnenk babat, jo lenne tudni, hogy van-e egyaltalan peteeresem.

2013. okt. 4. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A spontán peteérés ritka, mint a fehérholló! Persze, előfordul, de ritkán! Legalábbis nekem két nőgyógyász is ezt mondta!

Szerintem ezt a hónapot teszteld végig,hogy lásd, egyáltalán csíkos lesz-e a teszted, ha nem, akkor a következő hónapban mérj hőt! Azzal biztosan lehet látni,hogy van-e peteérésed!

2013. okt. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok hőt mérni, mert nagyon összevissza kelek a munkám miatt. Ha most nem lesz eredmény, akkor következő hónapban az egész hónapot végigtesztelem.
2013. okt. 5. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!