Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon összejött? Baba lehet...

Eszter888 kérdése:

Vajon összejött? Baba lehet benne?

Figyelt kérdés
Az utolsó menseszem szeptember 1.én volt általában 4-5 napig tart,a ciklusaim hossza átlagosan 29 nap.Naptár szerint most hétfőn vagyis 30.án kellett volna megjönnie de mégsehol semmi.Szerintetek baba lehet benne?Nem tervezett de örömmel várnánk :-)
2013. okt. 5. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyedben azonnal tesztelnék! Majd írd meg hogy mi lett!:)
2013. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még várok hétfőig és ha addig semmi akkor tesztelek,de most néha kisebb görcseim vannak,beraktam egy tisztaságit ha esetleg mégis úgy gondolja hogy megjönje.

Izgulok nagyon,mert mindíg védekezünk,de tudom hogy semmi nem 100 %-os.

2013. okt. 5. 10:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenféle képpen bárhogy is lesz :-)
2013. okt. 5. 10:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki hogy megjött...
2013. okt. 5. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
De nem értem hogy most baba volt a cél vagy nem? Szomorúnak tűnsz, de azt írod védekeztetek, ezért nem értem.
2013. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az volt a cél de örültünk volna.Mert úgyis akkor jön amikor "Ő" akar ha védekezik az ember ha nem.

Egy kicsit beleéltem magam azért vagyok pöppet szomorkás.

2013. okt. 5. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnétek (igazán), akkor érdemes felhagyni a védekezéssel. Ha viszont csak kockáztattok, akkor furcsa nekem, hogy te mégis elszomorodsz. Szóval szerintem beszéljétek át, hogy igazán szeretnétek-e és ha igen, akkor hajrá.


Nekem lehet hogy ebben a hónapban úgy sikerült, hogy picit sem terveztük...

2013. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!