Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ha van ilyen tapasztal...

Lányok! Ha van ilyen tapasztalat, vagy probléma?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a férjemnek és nekem különböző a test ph értékünk! Állítólag ezért nem esek teherbe!Én lúgos, a férjem savas!A kérdésem, hogy már volt egy sikertelen inszeminációnk, és nem-e emiatt nem sikerült, ha igen, akkor lehet-e egyből lombik programba részt venni? (Egyébként mindketten rendben vagyunk szervileg) Köszönöm, ha tudnátok tanácsot adni.
2009. nov. 9. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Jobb, ha lugos a szervezet, de ez maximum annyiban befolyásolja a megtermékenyülést, hogy fiú vagy lányotok lessz. A lugos hatás kislány a savas pedig kisfiú fogantatását befolyásolja és inkább az apa a domináns. Semmi köze maga a megtermékenyülés sikerességében. Sok szerencsét a próbálkozásotokhoz!
2009. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Csak azért kérdezem, mert az inszem előtt volt összeférhetetlenségi vizsgálatom, ahol kiderült, hogy idő előtt megöli a szervezetem a spermát a ph értéknek köszönhetően! Tehát befolyásolja a megtermékenyülést! Csak, ha tényleg ez a baj, akkor feleslegesen nem akarom kitenni magamat és a férjemet az inszemeknek, ha lombikra lehet mennni egyből!
2009. nov. 9. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

En regen olvastam itt egy zselerol ami azzal segiti elo a spermiumokat, hogy megfelelo kornyezetet nyujt nekik a huvelybe, tokeletes ph-t amire a spermiumoknak pont szukeseguk van, igy tovabb elelnek es eroteljesek maradnak. Aplikatorral kell a huvelybe fecskendezni szeretkezes elott, meg apa peniszet is jol bekenni vele, olyan mint egy sikosito. Azt hiszem pre seed vagy valami hasonlo volt a neve. Sajnos ha jol emlekszem irtak, hogy eleg borsos az ara. Volt pozitiv, negativ valasz is. Volt akinek bejott volt akinel nem. Persze ez attol is fugg mi a gond. de gondoltam megemlitem neked mert ha nallad csak ez a gond akkor konnyen segithet. Persze semmi sem 100%. :(

Beirtam a keresobe es taltam neked rolla valamit. Haaat az ara tenleg nem olcso:


[link]

2009. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második! Nagyon szépen köszönöm a választ!
2009. nov. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!