Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vedonom azt mondta, hogy...

Vedonom azt mondta, hogy MagneB6-ot ne szedjem a 36. het utan. Mastol pedig azt halottam, hogy has feszesedeskor nem problema, igy a 36. heten sem. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a keresőbe beírod rengeteg kérdés volt ezzel kapcsolatban. Nekem a dokim kifejezetten javasolta végig szedni! Az izmok karbantartásáért felel, azért, hogy megfelelően működjenek.
2009. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem két dokim is volt, mivel a 36. heten váltanom kellett, egyik se javasolta a magne b6ot, és a szulesznom sem.


egyreszt szedem a homeos bogyot (cauphyllum), iszom a malnalevel teat (érdekes, ez allitolag a szulest konnyiti, de kemenyedesre is nagyon jó, en mindig iszok, amikor kemenyedek.nem olyan jo, mint a magne b, de erzem a hatasat), illetve azt mondta a szulesznőm, ha durvak a joslóim, akkor igyak egy kis alkoholt (jó minőségű bort, meg meg valamit, amit elfelejtettem), és a végén már csak a joslók miatt keményedek.. par napom van hatra, szerencsére nem nagyon keményedtem meg joslóztam eddig, úgyhogy akár be is fogom tartani.


a magne b6ról azt mondta viccesen a nődokim, hogy nyugodtan ihatom, csak akkor sose fogok megszulni. szerintem erősen eltulozta/elviccelte a dolgot.


ez is valahogy olyan kerdes, hogy hatrahuzzuk e a kisfiuk kukijat, vagy ne, hogy ki erre eskuszik, ki arra..neked kell döntened

2009. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A 36, hét után már nem ajánlatos szedni, mert elnyomja a méhtevékenységet, késleltetheti a szülést. Azért ez a választóvonal, mert 36 hetet betöltött terhesség esetén, ha megindulna szülés, már nem tartanák vissza, már nem lenne koraszülött a baba!

Minden jót!

2009. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. nekem is azt mondta a védőnő, hogy sokan nem javasolják. az orvosom pedig esküdött rá, azt mondta nyugodtan, sőt... bár néha elfelejtettem bevenni, nem késleltetett. 40+2 naposan szültem. keményedés ellen jó. szerintem nem gond :)
2009. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!