Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nyúlós, tojásfehérje szerű...

A nyúlós, tojásfehérje szerű nyák VAGY a "krémes" a nagyobbik valószínűséggel a peteérés jele?

Figyelt kérdés
Nálatok melyik van/volt?

2013. okt. 9. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nyúlós
2013. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem ebben a honapban a nyulos nyak maradt ki.

Egyet nem ertek,hogy miert irjak tobben a neten a "feher kremes folyas"-t peteeres jelenek???

ha jozan paraszt eszszel belegondolok,csak a nyulos nyak lehet jo,mert segiti a spermiumokat a hosszu utjukon...

De tobben irjak megis a kremes folyast...

nah most mi eddig mindig egyutt voltunk a nyulos nyak-kor...megsem jon a baba.... ?!

2013. okt. 9. 10:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szervezetfüggő. Egyébként én úgy tudom hogy a nyúlós pé előtt van 1-2 nappal.

De ha neked szokott nyúlós folyásod lenni akkor szerintem azt kellene várnod továbbra is.

Első voltam

2013. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat igen,lehet igazad van...

De most olyan furcsa,nagyon sok kremes folyasom volt szex kozben... nemtudom ezt mire velni... hat mindegy mi megprobaltunk ebben a honapban is...

2 het mulva vizsgaljak a parom...velem elvileg minden oke.

koszi a valaszod,szep napot :)

2013. okt. 9. 10:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott... nem tudom hogy neked mekkora mennyiségű nyúlós folyás szokott lenni, de volt már úgy hogy csak a - bocsánat - de a wc-ben vettem észre véletlenül.... szóval az is lehet hogy csak nem vetted most észre. De az is lehet hogy ez most ilyen hónap, és ki tudja, lehet most sikerül a baba. :)
2013. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gabszem ***** válasza:
a nyúlós
2013. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:)) hat tenyleg lehet az is,hogy nem vettem eszre!?? Miert ne...


:) meg varok valaszokat!

2013. okt. 9. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szia. Nekem nyulos nem is szokott lenni, hanem kremes,megis teherbeestem :) Drukkolok :)
2013. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

koszi :)

nagy a REMEEEENY :)

2013. okt. 9. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, a kerdezonek viszont nyulos szokott lenni... Ugyhogy szerintem w azt kellene varnia
2013. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!