Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mit gondoljak,...

Nem tudom mit gondoljak, lehet baba?

Figyelt kérdés
1 éve hagytam abba a fogamzásgátlót (tri regol 7 évig) és kb március óta próbálkozunk. De most már lassan 3 hete késik. Semmit nem érzek,max annyit h néha szurkált a hasam bal oldalt pár percig és olyan mintha vmi nyomná a hasam. A tesztjeim negatívak idáig (hetente teszteltem). Szerintetek?
2013. okt. 9. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes... a tesztnek már mutatnia kéne. Próbálj egy érzékenyebbel tesztelni.
2013. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen belülről nyomásos érzésem...2 hete késik...teszt negativ! Emelett vannak más tüneteim is amik természetesen pont olyanok mint mikor megjönni készül... :D

Szerintem már nem lesz pozitiv teszted:(

De ha gondolod vegyél egy clear blue digi tesztet, az beágytól kimutatja a terhességet...


Drukkolok

2013. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt ilyen a fogamzásgátló után majdhogynem pont egy évre egyszerűen elmaradt...az orvosok szerint nem állt vissza hormonja...menj orvoshoz szerintem csináltass hormonvizsgálatot.
2013. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de idáig megjött folyamatosan,hol előbb,hol napra pontosan,hol pár nap késéssel,de megjött,sőt mondhatni beállt újra,ezért nem értem,de majd holnap az orvos elvileg megmondja mi a helyzet,remélem jót mond,mert már nagyon szeretném h babás legyek
2013. okt. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!