Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász látni fogja, ha...

A nőgyógyász látni fogja, ha terhes vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik este x-epil tesztem azonnal erős pozitív lett, de száradás után csak egy halvány szürkés csík látszik... De jövő héten megyek dokihoz, és ha nem csinál ultrahangot, és én nem szólok a tesztről, láthatja az esetleges terhességet? 18 vagyok, és anya is jön velem, és lehet ideges lenne egy kicsit, szóval nem tudom, most mi van...
2013. okt. 10. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez főként attól függ, hogy mennyi ideje maradt már ki a vérzésed. Ha legalább egy-két hete késik, akkor tapintással érzi. Ha "ügyes orvos", akkor korábban is rájöhet.
2013. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már nem csak a reggeli, de az esti vizeletből csinált teszt is pozitív, azt egyértelműen látni fogja az orvos.

Legalább is már petezsákot, esetleg szikhólyagot.

Mondjuk jó lenne tudni, hogy mikor volt az utolsó menzeszed első napja, ugyanis abból ki lehet számolni, hogy hány hetes terhes vagy.

De amúgy amikor a fiammal voltam terhes, akkor másfél hete késett a vérzésem és már tapintással érezte.

De amúgy mi az, hogy anyukád ideges lenne??? 18 vagy, nem kell ott legyen veled! Sőt, ennyi idősen az abortuszról is egyedül dönthetsz.

Meg hát mit akarsz csinálni? Megtartani? Akkor pedig úgyis meg kell jelenned vizsgálatokon.

Elvetetni? Akkor meg minek oda anyukád?

2013. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj egyedül. Ha anyukád társaságát igényled a nőgyógyászati vizsgálatnal, akkor nem vagy elég felnott a gyerekvallalashoz. Szólni kellene az orvosnak, hogy pozitív volt a teszed, csináljon ultrahang ot, hogy mielőbb léphess valamit.
2013. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól,h ogy a dokit elmismásolod, még terhes lehetsz, és ha így van, az nem múlik el magától. Otthoni megoldásokat nem javasolnék a probléma megoldására, életveszélyes. Anyukád meg 18 évesen miért kísér orvoshoz, főleg úgy, hogy be is megy? Nem gondolod, hogy nagy vagy már ehhez a gyerekes viselkedéshez?
2013. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom anyukád nem megy be veled.ha azonnal erös pozi volt a teszt,akkor kb 2 hete késhet.....de mi is a kérdés valojában???
2013. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én este teszteltem erős pozit, és még semmi nem látszódott az uh-n, úgyhogy ez sem igaz.

Mióta késik? Mikor foganhatott a Picúr?

2013. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!