Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik hasonlóképp éreztek...

Monanke kérdése:

Akik hasonlóképp éreztek nálatok baba volt a dologban?

Figyelt kérdés
3 napja késik 4 napon keresztül folyamatosan szurkalt a jobb oldalam,ez 2 napja múlt el.Ma délután hányingerem van,ami nálam nem sűrűn fordul elő,fáradekonyabb vagyok,viszont a mellem ugyanolyan mértékben érzékeny mint a menzesz előtt.Ma délután van értelme tesztelni,valaki járt az en cipomben es terhes volt?
2013. okt. 10. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkált a hasam, nálam terhességet jelzett!
2013. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj ha már 3 napja késik :) nekem a cicim iszonyatosan fájt, nem tudtam hason aludni, pedig előtte csak úgy tudtam elaludni. Szurkálni talán egy picit szurkált a hasam!!! Nyugodtan tesztelhetsz! Szorítok :) aztán írd meg mi lett :)
2013. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom Másfél éve várjuk a csodát es ma van a születésnapom,jobb ajándékot nem kaphatnek.
2013. okt. 10. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nagyon jó szülinapi ajándék (lenne). Isten éltessen :)

2013. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát lányok én ezt el sem hiszem.Először nagyon halványan,mostanra viszont már nagyon erősen ott a második csík.Szerintetek akkor ez már tuti baba? A biztonság kedvéért holnap reggel is csinálok tesztet és majd csak utána avatom be a férjem a dologba.Töltenék fel a tesztről képet de nem tudom hogy kell.
2013. okt. 10. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ott van a második csík akkor babát vársz :)

képfeltöltés.hu-ra tudsz képet feltölteni,és be tudod ide linkelni!

Gratulálok :)

2013. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm,azóta még 3 tesztet csináltam.Egy clearblue 2-3 hetesnek írta a fogantatást :D Nagy az öröm a családban.

Egyetlen gondom hogy néha-néha most is fájdogál a jobb oldalam,nem tudjátok ez mitől lehet?

2013. okt. 12. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 9ik hétig végig mindjárt megjön érzésem volt, görcsölgettem,de az orvos azt mondta,hogy ez normális,és tényleg nem volt semmi gond!
2013. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm hogy megnyugtattál,alig várom az első orvosi látogatást.
2013. okt. 12. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!