Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy mégis baba...

Lehetséges, hogy mégis baba lenne a dologban?

Figyelt kérdés
1 hét késésnél, hányinger, mell érzékenység, szóval voltak tüneteim.Csináltam egy x epil tesztet, amikor rápisiltem egyből kijött a T helynél a rózsaszín csík, aztán kijött a kontroll csík is. elkezdett halványulni a T csík, majd pár óra elteltével teljesen el is tűnt. Pedig szinte biztos voltam a terhességben. Aztán rá 2 napra erős görcsökkel piros vérem jött. na akkor biztos voltam benne, hogy nincs baba. De egy nap piros vér után már csak épp egy pici barna volt, ami el is múlt. Aztán kicsi barnás pecsételgetés. Viszont annyira fáradékony vagyok, hogy egyszerűen nem tudok kikelni az ágyból. Néha picit szurkál a petefészkemnél. Olyan erőtlen és fáradt vagyok,és hol semmi étvágyam, később meg csak ennék. Érdekelne a véleményetek. Előre is köszi.
2013. okt. 9. 10:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a melleim fájnak még mindig.
2013. okt. 9. 10:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy erre csak a nógyógyász tud választ adni?
2013. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed, nyilván nem ismerem a dokit, és itt szeretném felállíttatni a válaszolókkal a diagnózist! Csak véleményeket szerettem volna hallani.
2013. okt. 9. 10:51
 4/9 kadarka88 válasza:
Szerintem minél hamarabb keresd fel a nőgyógyászod,ne hogy valami probléma legyen.
2013. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A helyedbe én holnap reggel tesztelnek eggyet és utánna elmennek orvoshoz.Szoritok hogy minden ok legyen.
2013. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kimaradt, hogy az előző hónaptól nem szedtem gyógyszert. Esetleg az is bekavarhatott?
2013. okt. 9. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a gyógyszer az be bír kavarni, rendesen fel tudja borítani a ciklust és a mensit is.
2013. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni, de nekem hasonló tüneteim voltak tavaly. Mint kiderült méhen kívüli terhességem volt... Menj orvoshoz minél előbb.
2013. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez sajnos lehet méhen kivüli terhesség jele, vagy egy esetleges vetélés kezdete... :( Vagy csak gyógyszer kellene, ha esetleg progi pótlásra szorulsz...nekem volt ilyen a kislányommal....mind a három verziót felállították....de a duphaston szedése mellett meg maradt a kislányom!!! Úgyhogy hamar menj orvoshoz. De előtte tesztelj mindenképp!!! Szorítok neked!
2013. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!