Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik már babásak: az első...

Akik már babásak: az első jelként mondott hasfeszülést non-stop érzitek, vagy egyik nap jobban, másik nap van hogy egyáltalán nem, max egy kis szurka?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy kb. a peteérésnél kezdtem érezni, és utána minden nap egészen addig, amig először orvosnál voltam 5 hetesen. Akkor mondtam is neki, hogy egy kicsit érzem a jobb oldalon, biztos onnan szabadult ki, de azt mondta, hogy most már nem kellene éreznem semmit. Meg is nézte a kezével, és képzeld, utána valamiért már nem éreztem.

Azóta csak 1-2-szer éreztem még ilyen kis szúrkálást, de nagyon ritkán.

7 hetes kismama

2009. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! :) azért kérdeztem, mert én tegnap szinte egész nap azt éreztem, hogy húzódik a hasam, meg mindjárt meg fog jönni, ma viszont ezek az érzések elmúltak, és csak folyamatos has szurkát érzek a jobb alsó hasféltekémből :) olyan érzés, mint ha belülről ujjal nyomkodná valaki...
2009. nov. 10. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt után két nappal jelentkezett először (akkor már volt egy pozitív teszem, szóval tudtam, hogy terhes vagyok), és este jobban éreztem, mint más napszakokban. Kb a 10. hét környékére elmúlt, most már oldalt húzódik néha, illetve tüsszentéskor-köhögéskor.


17h

2009. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a párommal pharmatexet hazsnáltunk 3 hét alatt 2szer,most mensi előtt vagyok 5 nappal,de tegnap este óta úgy feszül a jobb alsó része a hasamnak hogy azt hiszem lépéskor hogy bepisilek tőle:S szerintetek ez mit jelent? baba vagy csak egy mellékhatás?
2011. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!