Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A C vitamin tényleg gyorsabbá...

A C vitamin tényleg gyorsabbá és egészségesebbé teszi a spermiumokat?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon írták már többen,hogy a C vitamin segített a teherbeesésben,pedíg nem is gondolták volna,hogy ezzel az egyszerű és olcsóbb vitaminnal sikerülhet!Tapasztalatokat kérnék!
2009. nov. 10. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én írtam ki egy ilyen kérdés, hogy hallottatok a C-vit jótékony hatásairól? Nekünk már 2. jára tutira ez jött be.
2009. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Helló,nocsak egyből egy illetékes válaszol nekem:))

Nem tudom Ti melyik formában vettetek C vitamint én tegnap vettem páromnak Cetebe-t amiben cink is van.

Remélem beválik...Megírnád,hogy nálatok melyik vált be és mennyi ideje próbálkoztatok elötte?

2009. nov. 10. 10:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez Engem is érdekelne, a párom is cetebet szed, igaz a béress mellé.
2009. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hááát szerintem a C vitaminban TÉNYLEG van valami,mert mi 3 hónapja hogy próbálkozunk,és nem sikerült.Párommal 1 hónapja szedjük a C-vitamint,ő még szedi a B6-ot,meg E vitamint.Tegnap este szerintem beágyazódási cseppem volt a bugyimon,ahol másik fórumban is így járt a kérdező.Válaszok a kérdéseire:Kismamák voltak.

Remélem értehetően írtam meg...Szóval,szedjétek nyugodtan mindenketten a pároddal.

2009. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most jobb lett a kedvem:))
2009. nov. 10. 12:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőtökre jó hatással van, mint minden antioxidáns.


DE ha a párodnak orvosi vizsgálattal megállapított alacsony számú, vagy kóros, vagy bármiben nem elég jó a spermiuma, a C-vitamin önmagában édes kevés!

2009. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Babára vágyók, hallottatok a C-vitamin jótékony hatásáról? Többi lent.

Nekünk 2 év próbálkozás után jött össze. Akkor, amikor elkezdtük szedni a C-vitamint (rá bő egy hónapra). Sajnos nem maradt meg a baba. Most fél éve újra próbálkozunk. Szeptember végén újra kezdtük a C-vitamin kúrát (influenza elkerülése érdekében), és láss csodát, úgy tűnik, megint sikerült.

Hogy miért?

Férfiaknál a nemzőképtelenséget javíthatja vagy megszüntetheti, mert az egészséges herében a hímivarsejtek kialakulásához illetve szabad kiáramlásához nagymennyiségű C-vitaminra van szükség, mely egészséges esetben megtalálható, azonban a C-vitamin hiánya a hímivarsejtek összetömörülését, összetapadását okozhatja.

2009. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Átmásoltam ide a kérdésem.
2009. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,reménykedem,mert a páromnak fantasztikus spermaeredménye van,tehát vele nincs gond,és velem is minden oké,harmadik gyermekünk lenne,egy 9 és egy 3 éves mellé:)
2009. nov. 10. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:
folsavat nem is szedtetek, én eddig azt hallottam, hogy nagyon fontos
2009. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!