Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején ez normálisna...

Terhesség elején ez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
Terhesség elején azt mondják a fehér folyás a normális.Nekem nem fehér hanem sárga.Szagtalan és nem is viszket.Volt valakinek hasonló?
2013. okt. 12. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez változó. Nekem semmilyen folyásom nem volt a terhesség elején. Most fehér folyásom van. A sárgás folyás általában gombát jelent. Nem is mindid büdös és viszketést sem okoz sokszor.Szóval inkább menj el dokihoz :-) 22 hkm
2013. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsovel ertek egyet, megha nem is viszket, a sarga inkabb gomba lehet. A doki majd megmondja!
2013. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet gombás, nekem végig fehér volt, kivéve az első 2 hetet, amikor egy antibiotikum-kúra után gombafertőzésem lett. Kikezelték és utána ismét fehérré változott.
2013. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!