Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "menstruáció" terhesség...

A "menstruáció" terhesség alatt csak akkor mondható talán normálisnak, ha abban az időben van, mint amikor meg kellett volna, h jöjjön, ha nincs terhesség?

Figyelt kérdés
Tudom,h nem normális semmiképp se,de volt e olyan vki,aki nem pont akkor vérzett és aztán mégis minden rendben volt.
2012. dec. 14. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első kimaradt utána csináltam tesztet! Aztán a következő hónapban percre pontosan megjött! Először nem is gondoltam hogy menstruáció csak hogy vérzek és rohantunk a kórházba ahol benn is tartottak igazából csak ott kezdtem el számolni hogy napra pontosan jött meg ugyan olyan sok volt mint rendesen szokott ugyan azzal a fájdalommal! Azóta is minden rendben van! 29hetes kismama
2012. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök neki,remélem nálunk is igy lesz. Borzalmas ez a várakozás.
2012. dec. 14. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
De voltál orvosnál vagy kórházban vagy? Mit tudni? Hány hetes vagy?
2012. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam igen,kaptam gyógyszereket,szurit,pihennem kell,az államiban a doki azt mondta ő mindent megtett,a terhesség elkezdődött,v megmarad v nem....jövőhéten elmegyek egy privát rendelőbe,ott legalább foglalkoznak velem. 3 hete késik,szal 7hetesnek számitok,de még nagyon pici,talán 3-4 hetesnek felel meg,azt mondta.
2012. dec. 14. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Kitartás! Remélem minden rendben lesz! Nekem azonnal csináltak ultrahangot és kicsit megnyugodtam mikor hallottam a szívhangot! Aztán egész éjjel sírtam alig vártam a reggelt rengeteget véreztem! Darabos volt sötét sok is azt hittem nincs baba! Reggel ultrahangon hál istennek minden oké volt! De a doki nekem is azt mondta mindent megtettek amit lehetett már a babán múlik! De semmi gond nem volt amíg véreztem benn tartottak! Amúgy 7hetes voltam! Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan! Remélem minden rendben lesz! Pihenj sokat!
2012. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam még nincs szivhang és az a gyanúm,h az uh-n nem azt látta,amit kellett volna,m azt mondta menjek el vérvételre,a hcg is elég alacsony lett,csak 192,most holnap újra kell mennem,gondolom ő már majd látni fogja,amit kell. Köszi a biztatást,részben még reménykedek,viszont vmennyire muszáj felkésziteni magam a legrosszabbra is,m hát nem mondott semmi biztatót. 1ébként nekem nem olyan nagy mennyiségű vér volt,de azért volt,görcs semmi,most az éjjel pl véreztem,reggel pisilésnél jött vér,azóta csak barnázgatok.
2012. dec. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!