Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúrkáló petefészek, trifáziso...

Szúrkáló petefészek, trifázisos hógörbe után enyhe hőleesés a görbén. Terhesség lehetséges?

Figyelt kérdés
Már 4. napja fájdogál a hasam alja, ma folyamatosan szúrkál a bal petefészkem, mellfeszülésem nincs, de ha megnyomom a bimbómat, akkor nagyon pici folyadék szivárog belőle. Trifázisos hőgörbe után enyhe hőcsökkenés (2 nap alatt 2 tized). Még van 3 napom a mensiig? Volt valakinek saját tapasztalata? Lehet ez terhesség? (Ja, két napja használok Utrogestant.)
2008. júl. 6. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van a görbém.

2008. júl. 6. 16:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2008. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bár csak igazad lenne. Ma csináltam tesztet, de teljesen negatív. Már 2 és fél éve szeretnénk babát... Nagyon remélem, hogy nem fog lejjebb esni a hőm és néhány nap múlva a teszt is pozitív lesz.
2008. júl. 6. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jól néz ki a hőgörbéd:))) szurkolok! Az utrogestant orvosi uatsításra kezdted el szedni anélkül, hogy biztos lennél a babában? csak mert nekem volt egy vetélésem, és van utrogestanom is, csak nem tudom, hogy elkezdjem-e. Nekem 2 napom van mensiig. (bocs, hogy belekérdeztem a kérdésedbe)
2008. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ugyanebben a cipőben járok. Szeretném megnézni a görbéd, de nem megy segíts légyszi.


Szorítok Neked...

2008. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló :D

Én kifejezetten kértem a dokitól az Utrót. Mutattam neki a görbémet és már 2 és fél év távlatában - sajnos - megtudom állapítani, hogy ez kicsit más, mint az átlag - persze ez még egyáltalán nem jelent babát.

A doki azt mondta, hogy kárt nem okozhat, még ha több is.

2008. júl. 6. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló :D

Ha kimásolod a görbének a linkjét (az egészet) és beilleszted böngésződbe (ahová a honlap címeket szoktad írni) és egy enter. Akkor fel kellene hozni a görbét. Remélem érthetően írtam le. Ha nem, szólj nyugodtan, akkor neki futok mégegyszer. :D

2008. júl. 6. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Köszi az infot, nekem meg fog jönni sajna:(

kivancsi vagyok neked sikerül-e. írj majd!

Linda

2008. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajna nekem is megjött. Vaklárma volt. De majd legközelebb.
2008. júl. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!