Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtti pattanások...

Menzesz előtti pattanások jöttek akkor is amikor sikeres volt a hónap vagy akkor kisimult az arcotok?

Figyelt kérdés
Nekem mindig a hajam tövében jelenik meg ilyenkor és az orrom körül az arcomon. Most is kijöttek menzesz előtt pár nappal és nagyon elkenődtem a szokásos dudorok láttán. Nektek is jön nem várt előtt? Abban a hónapban amikor sikerült is kijöttek a pattik vagy nem? Reménykedhetek még? :(

2013. okt. 16. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
nem mindenkinek van változás a börén, de van akinek épp a terhesség alatt lesz csúnya a bőre. Nem mérvadó a terhesség szempontjából hogy kijöttek-e vagy sem.(kozmetikus vagyok) A másik meghogy pont a korai terhesség legelső tüntei megegyeznek a apre mens tünetekkel (mindjárt megjön érzés, mell fájdalom)
2013. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is mindig jott pattanas mensi elott, es terhesseg alatt nekem ez meg is maradt. Mindg mikor meg kellett, hogy jojjon (de ugye nem jott meg, mert terhes voltam) kijott egy pattanas az arcomon. Csak egy parszor utanna szamoltam, mikor kijott a pattanasom, es meg mondtam is a ferjemnek, hogy na most kellett volna megjonnie.
2013. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Detto, mint az utolsó, most is virít pár az államon. :)
2013. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De jó, akkor még reménykedhetek picit. :)

Még várom a válaszokat és köszönöm az eddigieket!

2013. okt. 16. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
nekem nem csak a pattanas jott ki ugyanugy mint mensikor,hanem az idegbetegseg, gorcsoles,mellfeszules is :) En pont ezeket mondogattam a paronnak h tuti csak kesik,hisz ragya a fejem, es minden mensire utal.Parom csak nevetett,erezte,hogy baba van :)
2013. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem, de az előbb belenéztem a tükörbe és pont ezt mondtam, hogy ennyi ragya után kizárt, hogy ne jöjjön meg és még a hasam is elég rendesen görcsöl és a mellem meg szétmegy. :) Hát majd kiderül.
2013. okt. 16. 21:44
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Nekem sem a menzesz előtt nem volt soha pattanásos az arcom, sem akkor, amikor terhes lettem :) Szerintem ettől még sikerülhetett a baba. Drukkolok!
2013. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok.én is nagyon pattanásos voltam mikor megjött.Hát most is az vagyok 13hetessen.Mindenhol van pattanasom,és extra száraz a bőröm.Kedves kérdező szoritok :)
2013. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert már nekem már tiszta ragya az amúgy tök sima fejem. Meg most már minden szokásos menzesz tünet előjött. Úgyhogy megint jelentősen csökkenni látszik az e havi reményem. De köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!
2013. okt. 17. 21:50
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
oooo en menstruacios gorcsoket tapasztaltam...Nem is hittem el hogy ettol fuggetlenul baba van a pocakba :)
2013. okt. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!