Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási paca a tesztcsík...

Száradási paca a tesztcsík helyén? A folt időn belül jött ki, első vizeletből és élőben sokkal jobban látszik mint a képen. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
file:///C:/Users/user/Pictures/2013-10-19%20Teszt/Teszt%20003.JPG
2013. okt. 19. 10:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Sajnos most látom hogy nem jó a link, a képfeltöltés pedig túl nagynak ítéli meg a feltöltendő képet, így nem tudjátok megnézni sem... :(

A lényeg, hogy még sosem jártam így pedig gyakorlott tesztelő vagyok.

A lényeg, hogy a tesztcsík helyén van egy rózsaszín paca, reggeli első vizeletből csináltam és időn belül kijött, nem áztattam el a tesztet.

2013. okt. 19. 10:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsinyitsd le a képet és utána próbáld meg feltölteni
2013. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. okt. 19. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ismételd meg reggel is. Pozitívnak tűnik, de lehet csak elázott.
2013. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pacán belül a csík is látszik. Jó lesz ez!(...már, ha kívánt baba)
2013. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a biztató válaszokat!

Nagyon várjuk már a babát, viszont a "nemvártig" még rengeteg idő van(elvileg nemrég volt ovulációm-éreztem és teszt is mutatta)

A Hcg tesztet azért csináltam, mert hó elején is jelzett az ovu teszt valamit, csak kíváncsi voltam...

Ma reggeli első vizeletből ugyanez a márkájú teszt full negatív, szóval akármilyen szépnek látszik is a tegnapi teszt fájó szívvel kidobtam...

Bízom benne hogy ebből a mostani ovulációból még bármi lehet! :)

Viszont ezeket a teszteket elfelejtem egy időre, az tuti...:(

2013. okt. 20. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!