Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerülhet ebben...

Szerintetek sikerülhet ebben a hónapban? (Hőgörbe)

Figyelt kérdés

Jól húzta be szerintetek? Ti melyik napra mondanátok az ovut? Már nagyon el vagyok keseredve!

[link]


2013. okt. 19. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
A mai mérésem is 36,8 volt. Rosszul írtam be. Azért piros, mert 14 órát aludtam.
2013. okt. 19. 12:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz. 18 nap után, ha még mindig fent van, pláne reménykedj!

14 órát aludtál??? Első baba lenne, meg sem kérdezem. Nekem kétéves a lányom, 5 órát hagyott aludni... :)

2013. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 17-18 az ovu. Időben is kb. a körül kellett lennie. Egyébként, ha nagyon szeretnétek babát én javaslom, hogy legyetek együtt minden másnap, mert 1 együttlétből nem biztos, hogy sikerülni fog.
2013. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A párom munkájától függ mikor tudunk együtt lenni sajnos... alig van itthon... :(
2013. okt. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!