Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Súlyos a PCO-m? Decemberben...

Súlyos a PCO-m? Decemberben derült ki h PCO szindrómás vagyok. Sajnos mindkét petefészkem beteg. De eddigi életemben minden hónapban volt vérzésem. Sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is Pcos vagyok.Nekem a sokévi fogamzásgátló szedése miatt alakult ki sajnos.Amikor abbahagytam,a fogigátlót,volt,hogy 3 hónapig nem is véreztem.Nagyon szeretnék már babát,ezért a dokim írt fel Clostit,hogy segítse a peteérést.Kaptam Metformint is és most reménykedem,hátha végre sikerül ebben a hónapban.Te kaptál rá valamit ?
2010. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is mind a két petefészkemben volt/van. Tavaly szeptemberben látta meg a dokim (3. doki) uh-n hogy PCO-m van. Decemberben clostit szedtem, januárban teherbe estem. Nekem a hormonjaim tökéletesek, az alapján meg nem mondták volna a pco-t. Csak nagyon rendszertelen volt a menzim, hol nem jött meg, hol csak barnázgattam. Ennek ellenére 2 éve májusban spontán is teherbe esetem, de az a baba akkor nem maradt meg.

Kitartás! Össze fog jönni a baba!

Minden jót!

5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nálam az a röhejes h a doki nem is mondta h PCOm van csak ráírták a leletemre h van és kész.

Én meg rohangálok mint a hülye h van-e reményem.

És nekem is úgy derült ki a PCO h decemberben elveszítettem a 6hetes magzatomat.

Szóval nem is írtak fel nekem gyógyszert.

2010. márc. 2. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress meg egy másik dokit, mert a PCO-t kezelni kell, főleg, ha babát szeretnél.
2010. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A barátnőm is PCO-s és 3 év után spontán esett teherbe, azóta meg már boldog anyuka. De neki is beállították gyógyszeresen a hormonértékeit. Plusz diétázott és sportolt (ez is fontos).
2010. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól kérdezném h a barátnődet a terhessége előtt nem is kezelték??
2010. márc. 4. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, az utolsó vagyok. De, kezelték gyógyszeresen a barátnőmet. Kb. egy évig szedte a gyógyszereket a hormonjai beállítására, mikor spontán teherbe esett. Már be voltak jelentkezve az inszemre, de szerencsére nem került rá sor.
2010. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!