Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek szerintetek,...

Reménykedhetek szerintetek, jelentett már valakinek ez babát?

Figyelt kérdés

27 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 27. napon. Holnap kéne megjönnie. Semmi különösebb tünet, de: Tegnap előtt volt egy pirosas pöttyöm, tegnap egy kis rózsaszínes folyás délelőtt, aztán estére megint, de épp beszínezte a folyásom. Ma meg barnázok, de ha hamarabb akarna megjönni, akkor miért nem indult már be. Mára legkésőbb be kellett volna indulnia rendesen, nem?

Jelentett ez valakinek babát?


2013. okt. 20. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj ne itt kérdezősködj.Amugy sztem nem vagy terhes.
2013. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Attól függ... ha 2-4héttel ezelőtt voltál a pároddal,és most nem jön meg,akkor elképzelhető. Van hogy késik a nőknek 1-2hetet is pl. az idegesség,időjárás változás miatt. Mondjuk nálam az volt,hogy 29.-ei nap nem jött meg,(és nekem halál pontosan megszokott) de előtte 2héttel voltam együtt a párommal,és már gondoltam hogy terhes vagyok,aznap csináltam is tesztet. Az elmaradt mensim előt kb. 1héttel nagyon görcsöltem. Akkor ágyazódott be a baba. Várj 1hetet,és ha addig sem,akkor tesztelj.
2013. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
11, 13, 14. napokon voltunk együtt. És ma is órákon keresztül épphogy beszíneződött a folyásom, de pár órája már nincs színe. Biztos, hogy nem idegességtől, vagy mert rágörcsöltem, mert az az igazság, hogy ebben a hónapban jóformán nem is akartam teherbe esni, mert pár hónapja próbálkozunk, de pont ebben a hónapban úgy voltam vele, hogy nem is baj, ha most nem, de a következőben jó lenne, mert akkor pont első gyermekünk születésnapjára lenne kiírva:D Persze ha most véletlen terhes lennék, nagyon király lenne:D Az utóbbi hónapokban minden mensi előtt produkáltam valamilyen tünet sorozatot (szerintem beképzeltem), most meg semmilyen ...de abszolút semmilyen jel nincs. Na mindegy, holnap reggel lehet ellövök egy tesztet, mert elméletileg ki mutathatja már...habár csak 20-as tesztem van...Majd holnap veszek érzékenyebbet.
2013. okt. 20. 22:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Negatívat teszteltem, de még mindig csak alig barnázok, épphogy beszínezi a folyást. 15-ös és 20-as teszteket vettem, mert a 10-es nagyon drága, ezek pedig nagyon olcsók voltak. Olyan volt egyébként, mintha láttam volna egy halvány rózsaszín csíkot a teszten, de egy perc után kábé, eltűnt. Most meg ha nagyon néztem, akkor olyan, mintha egy fehér csík lenne ott rajta, a csík mellett meg két oldalt két csík, de azt hiszem nem rózsaszín. Száradási csík lehet.
2013. okt. 21. 14:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Még mindig csak barnázok és még mindig negatív a teszt 15-ös teszttel. Holnap csinálok még egy tesztet, ha nem indul be.
2013. okt. 22. 17:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Délutántól egyébként semmi barnázás nem volt tegnap, ma meg még semmi. Csináltam 2 tesztet: egyet 15-ösel, másikat 20-sal. A 15-ösön semmi, a 20-ason olyan halvány a 2. csík, hogy nem tudom eldönteni, van e színe. Ma sem lettem okosabb. Tegnap egyébként szúró érzést éreztem max egy percre a bal oldalon. A cicijeim néha fájnak...de ez még mindig lehet menstruációs jel. Most megint mintha nedvesebb lennék. Nincs mit tenni, várok. Egyébként ez volt az utolsó, hogy azt a 15-ös tesztet vettem. Már itthon jutott eszembe, hogy azzal már 2x megszívtam. 2 terhességem volt eddig, sajnos a másodikat elvesztettem. Mind a 2x úgy jártam, hogy érzékenyebbnek minősült a 20-as teszt, 4 nap késéssel mutatta ki a teszt, viszont akkor nagyon valószínű, hogy 17. napon fogantak, míg ez a lehetséges terhesség a 14. napon kellett, hogy fogannjon, mert később nem voltunk együtt. Úgy se bírom ki holnap, hogy ne teszteljek, úgyhogy tesztelek holnap is, ha nem indul be a mensi.
2013. okt. 23. 07:10
 7/9 anonim válasza:
van baba?
2013. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajna nincs, rendesen megjött utána.
2013. nov. 20. 15:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Következő ciklusban sikerült, már 5 hetes vagyok:D
2013. dec. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!